כיצד לטיול בכביש עם רכב חשמלי

כיצד לטיול בכביש עם רכב חשמלי

עם מחירי דלק מטפסים לכמעט 6 $/ליטר ממש כאן באורגון, כמו גם הוצאות תיקון אטם ראש מתקרב על סובארו המזדקן שלנו, הצטרפתי לשורות עם מספר הולך וגדל של חובבי רכב כמו גם רכש רכב חשמלי חדש (לנו). למרות שעדיין יש לי גזז גז לטיולי דרך ארוכים במקומות מרוחקים, בתקווה שהתשתית לטיולי דרך ארוכי טווח תסייע להפוך את הסוג החדש של נסיעות ידידותיות לסביבה לנורמה בחיי.

הנה מה שלמדתי על כביש שדיבוי עם EV עד כה:

דע היכן לתשלום עבור חינם וגם להביא מטען

הדבר הראשון שתרצו לעשות (ואולי לעשות זאת עוד לפני שתרכשו את ה- EV שלכם) הוא להוריד אפליקציה כמו Plugshare כמו גם להרגיש את מספר תחנות הטעינה הציבוריות באזורכם. תחנות טעינה מסוימות הן בחינם, חלקן אינן. חלקם משלימים במוסך חניה אוטומטי, עם זאת אתה עדיין צריך לשלם קצב חניה אוטומטי לפי שעה או יומיומי. במקרה זה, חפש או קבע את ההוצאה כדי לשלם לחלוטין את הרכב שלך מריק. במקרה שלי, עמלה מלאה עבור העלה של ניסאן שלי היא 7 $ (פחות אם אני משכיל אותו בשעות הלא גובה בין השעה 22:00 כמו גם 6 בבוקר). אם אתה משלם 6 דולר כדי לחנות במוסך ציבורי בגין חיוב של 45%, עשה את המתמטיקה כמו גם בחר אם אתה יכול לעשות את זה לבית או לחנות במקום אחר בפחות כסף.

תחנות טעינה מסוימות צריכות להפיק חשבון עם המערכת הייחודית שלהם (נקודת טעינה כמו גם SEMA Connect, למשל) לפני שתוכל לחבר. יצירת חשבון כמו גם רישום ברצועות אילו תחנות נמצאות בשימוש. אפילו בזמן הקצר בבעלותי של ה- EV, שמתי לב למספר גבוה יותר של תחנות טעינה כבושות חינם. כמו כן, חיוני להבנה הוא האם המטען הוא (1) תחנת טעינה מהירה וכן (2) אם הרכב שלך תואם לשקע. הופתעתי לגלות שיש המון סוגים שונים של מחברי EV, כמו גם שהרכב שלי לא יתחבר למטען -על. לטסלה, למשל, יש רשת משלה של תחנות טעינה במלונות, מסעדות, כמו גם מוסכי חניה אוטומטיים התואמים לנמל J1772.

תכנן את המסלול שלך באופן אסטרטגי

ל- Plug Share יש פונקציית מתכנן טיול המציגה תחנות טעינה לאורך המסלול שלך. אני הדוגמה הזו, אני נוסע מיוג’ין, אורגון לטולדו, אוהיו. האפליקציה הציעה שלושה מסלולים שונים עם תחנות טעינה לאורך הדרך, וציין נקודות קילומטראז ‘לאורך המסלולים. Electrify America הוא משאב כלי טיול מצוין יותר דומה לתכנון טיולים.

עם זאת, אני לא בטוח שאשאיר דברים למקריות. בנוסף לנשיאת ערכת מוכנות לחירום תמיד, לא הייתי נוסע בלי המטען האיטי של 120 וולט שלי. הזמנתי צעיר נוסף תמורת 150 דולר מהאוטוזון האזורי שלי, דגמים דומים מוצעים באתר Amazon.com. מטענים ברמה 1 (איטית) לא יביאו אותך מהר מאוד, עם זאת הם אוניברסליים. הקפד להתחבר ישירות לשקע קיר וכן לפקוח עין על טמפרטורת החוט לצורך התחממות יתר.

הישאר במלון ידידותי לרכב חשמלי או באוויר B&B

העלה שלי כולל מגוון של 225 מיילים, או 3.75 שעות בגובה 60 קמ”ש. שיטה זו, כמובן, אינה הדרך המהירה ביותר לנסוע וגם מחייבת את תכנון הפעילויות שלך כמו גם טיולי יום סביב תחנות טעינה. אחת הדרכים להתחיל את היום בסוללה מלאה היא על ידי שהייה ברשת מלונות או צימרים אוויר המציעים תחנות טעינה ברמה 2 (240 וולט) או ברמה 3 (מטען סופר) לאורחים רשומים.

במאמר מוסגר, רק לאחרונה שכרתי חשמלאי להקים שקע של 240 וולט במוסך שלי, כמו גם לאחר מכן הוחלתי עבור ציון אשראי של 500 דולר מלוח החשמל האזורי שלי. אם אתה בעל B&B אוויר, אתה יכול להיות זכאי לתוכנית דומה כדרך לפתות קבוצה נוספת של אורחים לנכס שלך.

השתמש בכוח אקולוגי כמו גם בשבירה מחודשת

אחרון, עם זאת, לא מעט, אם לרכב שלך יש הגדרה “אקולוגית” ו/או יכולת בלימה התחדשות המרחיבה את הטווח שלך, הקפד לנהוג עם שתי התכונות הללו מופעלות. כל קילומטר סופר כשאתה בדרך הפתוחה!

שבילים שמחים!

קרדיט לתמונת תכונה:

קָשׁוּר

חמש מכוניות משומשות נוחות שתוכלו להשיג עבור טריפית כביש ביתית שהייתם לצאת לטיול דרכים חוצה מדינות, אילו מכוניות ומשאית הייתם לוקחים אתכם? אם תשאל אותנו, ניקח טויוטה קאמרי. למה? במילים פשוטות, שום מכונית סדאן בשוק היא שילוב טוב בהרבה של נוחות, אמינות, צריכת דלק, כמו גם תמחור נכון מזה …
24 בפברואר 2021 “פוסט אורח”

10 דרכים פשוטות לשמר גז בטיולי דרך הקיץ, אף שמחירי הדלק ירדו, האקלים הכלכלי בטוח שלא גרם לנו להרגיש כל סוג של הרבה יותר טוב לגבי הוצאות כסף. אבל, אלמנאק של החקלאים, המדריך המקורי בר-קיימא (מי ידע?, מציע כמה טיפים קלים למעקב שיכולים לחתוך את השימוש בגז שלך, כמו גם לחסוך לך כמה דולרים בין אם אתה פונה ל …
18 במאי, 2009 “פוסט אורח”

טיול דרכים Snackshaking Out לטיול בדרכים בקיץ הקרוב, דרך אחת לחתוךnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *