טיולי דרך הקצרים הטובים ביותר מניו יורק

טיולי דרך הקצרים הטובים ביותר מניו יורק

ניו יורק מצוינת להיסטוריה, אדריכלות, כמו גם ההמולה כמו גם המולה של העיר עצמה, אולם אם אתם זקוקים לסוף שבוע מהג’ונגל המטרופוליטן, אנו הצע כמה יעדי טיול תוך שעתיים מרגע התפוח הענק.

היכן להישאר

מצא מקומות לינה ידידותיים למשפחה בניו יורק, ממלונות קונבנציונליים להשכרה אישיים עם Stay22.com:

אם אתה טס ממקום אחר, כמו גם רוצה להשיג רכבת או סתם רוצה לחסוך כסף עם מכונית שכורה קומפקטית, ממש כאן הם כמה מיקומים שתוכל לאחסן בבטחה את המזוודות שלך בזמן שאתה לא מסתובב בלי המטען המילולי שוקל אותך למטה.

פילדלפיה: אתה יכול להגיע במהירות לפילדלפיה מהעיר, כמו גם זה המיקום לבדוק אם אתה אוהב אמנות רחוב מוזרה. תענוג להתבונן בגרפיטי כמו גם באמנות פסיפס על ידי אמנים אזוריים. מאוחר יותר ראו את אולם ההסתמכות העצמי, בו נחתמה הצהרת ההסתמכות העצמית.

חוף סאות’המפטון: יום על החוף הוא טיול “חובה לעשות” לאותם חוף חוף נופש בניו יורק. פשוט נצל את שירותי האחסון המזוודות כמו גם את העונג בחוף הים.

מנצ’סטר: מתן “קסם בעולם הישן”, מנצ’סטר היא מיקום בו תוכלו לראות אחוזות היסטוריות, גלריות אמנות דינמיות, כמו גם מבשלות בירה אזוריות. בחר ממגוון רחב של פעילויות חיצוניות כמו גם לחזור עם אוצר זיכרונות.

הרי פוקונוס: הפוקונוס הם ללא ספק אחד הטריקים הטובים ביותר באזור. אם אתה רוצה להיות בחוץ במיקום יפה, זה מה שאתה צריך. פשוט ציית למדריך לאחסון מזוודות לפני שאתה פוגע בכביש כמו גם לאחסן את כל המזוודות הנוספות שאתה לא צריך. תענוג בטיולים רגליים, רפטינג במים לבנים, כמו גם לראות את הרכבת היפה של Lehigh Geaut.

ברקשיירס: אם הפנייה הכפרית שלה באנגליה שאתה מחפש, פנה לברקשייר. פיקניק ליד לייק ברי או פרדסי ברטון, כמו גם לטבול את עצמך בעיצומם של יערות צפופים ועשירים כמו גם להיות עם הטבע.

חוף מונטאוק: חול לבן הופך את חוף מונטוק לאזור בולט בקרב המקומיים כמו גם תיירים. יעד בולט של סוף השבוע החוף הבולט, מונטאוק מספק נופים גורפים של האוקיאנוס האטלנטי (או לנסות לדוג בזמן שאתה בעיר; האזור מובן עבור כמה מהדיג הטוב ביותר במים מלוחים באמריקה).

קָשׁוּר

5 צריכים לראות את ניו יורק ארקניקו יורק, העיר שלעולם לא ישנה, היא משהו שכדאי לראות במהלך חייך. זהו אחד ממרכזי החברה בעולם, כמו גם דופק הלב של כלכלת אמריקה. למעלה מ -10 מיליון אנשים ברשת בעיר ניו יורק, כמו גם בזמן שזה רק ה -20 הרבים שאוכלסו …
25 באוגוסט 2015 ב”ערים גדולות ”

חמשת היעדים הראשונים של יום פטריק סנט פטריק מרץ 17 הם יום סנט פטי, כמו גם עדיין יש זמן לתכנן טיול דרכים. אז אכלו את קסמי המזל שלכם, ארזו את שקיות השקיות שלכם, כמו גם התחילו לחפש קשתות גשם כמו גם שדכונים! בחרנו בחמישה אזורים מצוינים כדי להשיג את הנהר שלך!
6 במרץ, 2011 “פוסט אורח”

5 פעילויות ידידותיות למשק הבית במרכז הפארקיות המרכזיות של ניו יורק, זמן משק הבית שלך לצאת לטיול דרכים נחוץ כמו גם ניו יורק, ניו יורק מתרחשת כיעד שלך? האם אתם מתכננים פעילויות מהנות שיסיימו עם הצעירים כשאתם מגיעים? החדשות הגדולות הן שניו יורק אינה מתאימה לחברה כמו גם גורדי שחקים. כשהוא מסתובב …
21 באוגוסט 2017 ב”פוסט אורח “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *