20 דברים שלמדתי מ 12 שנים בלוגים

20 דברים שלמדתי מ 12 שנים בלוגים

עודכן לאחרונה: 9/27/20 | 27 בספטמבר 2020

בינואר 2008 בדיוק חזרתי מהטיול שלי ברחבי העולם. הייתי שבור וקיבלתי עבודה זמנית בבית חולים. התפקיד שלי היה לשבת שם, לענות לטלפונים, לפתוח את הדואר ופשוט בדרך כלל לא לשבור שום דבר בזמן שהעוזר במשרה מלאה היה בחופשת לידה.

תוך מספר ימים אמרתי לעצמי “זה לא בשבילי.” לחזור לתא הרגשתי כאילו חזרתי לאותה נקודה שעזבתי. כמו ש -18 החודשים האחרונים בדרך לא קרה. זה היה מפריע. רציתי להיות “שם בחוץ” – המקום המיתי הזה שהיה בכל מקום מלבד בית.

ישבתי בתא ההוא, תהיתי, “מה אוכל לעשות כדי להמשיך לנסוע?”

“סופר נסיעות” נראה כמו רעיון טוב.

אז התחלתי בלוג כדי להציג את עבודתי, לקבל הופעות של כתיבת פרילנסרים, אולי לכתוב כמה ספרי הדרכה, ובתקווה להתפרנס מכל זה. דמיינתי לעצמי מעבר בין ביל בריסון לאינדיאנה ג’ונס.

הגעתי לחברי העיצוב שלי לעזרה, למדתי HTML, כתבתי את הפוסט בבלוג לאחר פוסט בבלוג, התחברתי לבלוגרים אחרים, העברתי סיפורים לפרסומים מקוונים והבנתי את SEO ומדיה חברתית.

היום הוא יום השנה לפוסט הראשון שלי. אני לא מאמין שאני עדיין נמצא בזה שנים אחר כך. מה שהתחיל כקורות חיים מקוונים הפך לחברה הכוללת אתר זה, צדקה, ועידה, קורס בלוגים, מפגשי קהילה, סיורים, ספרים אלקטרוניים וספר הנמכר ביותר של ניו יורק וספר זיכרונות.

לכן, ביום השנה לשנה של ימינו, אני רוצה לשתף כמה משיעורי העסקים/הבלוגים שלמדתי (לעתים קרובות בדרך הקשה) בעשור האחרון:

1. להיות ראשית עוזר, אבל זה לא תנאי מוקדם.

כשהתחלתי, בלוגים של נסיעות היו בחיתוליו. החל לפני שהפך למיינסטרים בהחלט עזר לתרום להצלחה שיש לי היום. זה יהיה טיפשי להכחיש זאת.

אבל זה לא הדבר הכי חיוני. אחרי הכל, נטסקייפ היה הראשון – אבל כמה רבים מכם עדיין משתמשים בזה היום?

ואני יכול לקרוא לעשרות ועשרות בלוגים שנמשכו למרות שהתחיל מוקדם.

אבל הרבה יותר חשוב, אני יכול לקרוא לעשרות ועשרות בלוגים שהתחילו בשנים האחרונות שעשו בצורה מדהימה.

מה שחשוב הרבה יותר מלהיות קודם הוא להיות מתמיד וחדשני, ליצור תוכן איכותי, לספק משהו הפותר את הבעיות של הקוראים שלך, רשת ועוד דברים אחרים. “להיות ראשון” יהיה נמוך ברשימת “הדברים שאתה צריך להצלחה.”

2. אתה הולך להשתנות – וכך גם התוכן שלך. זה בסדר.

החיים שלך הולכים להשתנות – וכך גם התוכן שלך. בהתחלה רציתי לטייל הרבה ופשוט לבלוג. עכשיו, אני רוצה להישאר במקום יותר. לבנות שגרה. ללכת למכון הכושר. כתוב הרבה יותר ספרים. אולי להתחיל פודקאסט. מנטור יותר. לעשות הרבה יותר אירועים קהילתיים.

בעיקרון, לא להיות נוודים יותר.

במשך זמן רב התנגדתי לשינוי הזה. ניסיתי עדיין להיות האדם שהייתי כשהתחלתי את כל העניין הזה. מה הייתי אם לא נוודים מאט? איך אתר זה יימשך?

ואז אמרתי, “למי אכפת? כל עוד האתר הזה עוזר לאנשים לטייל, זה לא ממש חיוני אם אני תמיד בדרך. התוכן חשוב הרבה יותר מכל דבר אחר. ”

אנשים יאהבו את זה … או שהם לא יעשו זאת (או מחוץ) הדרך לא תשנה את זה.

יתר על כן, חייהם של קוראיכם ישתנו גם הם. גם הם יתבגרו. יהיו להם רצונות חדשים. אולי אנשים מפסיקים לקרוא את הבלוג שלך כי הם מוצאים את זה משעמם. או שהם צומחים מהעצות שלך, או שהם פשוט מפסיקים לנסוע. זה לא משנה. ככה זה בדיוק.

החיים משתנים עבורך ועבור הקוראים שלך.

אל תדאג שינוי.

3. אל תעשה זאת בשבילך. עשה זאת עבור הקוראים שלך.

האם אתה יודע מי האנשים המצליחים ביותר? אלה שמתעוררים וחושבים איך הם משפרים את חייו של מישהו. האנשים שעושים כל מה שהם עושים מסיבה שמעבר לעצמם. אם המטרה שלך היא לקבל נסיעות בחינם לחלוטין ואיך לעשות לעצמך דברים מגניבים, האינטרנט יתעייף ממך במהירות. אף אחד לא רוצה לקרוא את הסיפור של מישהו שעושה דברים שלעולם לא יכולים לעשות. “פורנו השראה” הולך כל כך רחוק.

כולנו רוצים אנשים – וחברות – שפתרו בעיה שיש לנו בחיים שלנו. זה יכול להיות כל דבר, מה”אני צריך לדעת להתלבש טוב יותר “ועד האזוטרי” מה אני מסיים עם חיי? ”

לא משנה מה תעשה, עשה זאת למען הקוראים שלך. חשבו כיצד לפתור את הבעיות שלהם.

עשה משהו שגורם לקהל שלך ללכת, “כי הגעתי לכאן, החיים שלי טובים יותר.”

מבחינתי זה עוזר לאנשים לטייל זול יותר. להבין מה זה בשבילך. המשימה שלך צריכה להיות לעולם לא “איך אוכל לשפר את חיי?” אנשים יראו את זה. להיות אישיות באינטרנט נמשכת רק כל עוד השטיק שלך נמצא באופנה.

אם המשימה שלך ממוקדת קוראים, תעמוד במבחן הזמן.

4. מכיוון שהקוראים שלך רוצים שתצליח.

הקהל שלך רוצה לתמוך בך. הם קראו אותך מסיבה כלשהי. תן להם דרך לתמוך בך. אל תחשוב, “אה, אנשים בדיוק כמו לגמרי חופשיE דברים. אני אצטרך לזרוק מודעות ולעשות עסקאות מותג או שאשבר. ” אנשים רוצים לתמוך באמנים ואנשים יצירתיים שהם אוהבים. אל תפחד למכור להם מוצר שיצרת.

או התחל דף פטרון.

או לעשות סיורים.

או צור שירות מנוי לתוכן נוסף. מארק מנסון עושה זאת תמורת 5 דולר לחודש. אתה יודע מה? הרבה אנשים משלמים את זה.

תן לאנשים דרך לתמוך בך והם יפתיעו אותך. מכיוון שכשאתה יוצר משהו שעוזר לאנשים ומשפר את חייהם, הם רוצים לתמוך בך. הם ייצאו מגדרם לעשות זאת. כי כולם רוצים לעזור לאלה שעוזרים להם.

5. איך אתה מייצר רווחים ישתנה מאוד.

תמיד היו דרכים קלות להרוויח כסף ברשת. ראשית, זו הייתה רשת המודעות של גוגל, Adsense. תסטור כמה מודעות שנראו כמו קישורים רגילים ואנשים היו לוחצים משם.

ואז זה היה מודעות באנר. (שניהם עדיין קיימים, אבל כמה רבים מאיתנו לוחצים על מודעות באנר?) אז זה מכר קישורי טקסט לחברות שניסו לשחק SEO. ואז הודעות ממומנות שעשו את אותו הדבר אך כביכול היו קשות יותר לגוגל לגלות.

כל אחד מהם היה אופנה שאנשים אמרו שיימשכו לנצח. (עכשיו, זה שיווק “משפיע”, בו כל אחד עם הבאות מקבלות דברים בחינם לחלוטין, ואנשים עדיין אומרים את אותו הדבר על זה.)

אבל הכל משתנה.

אם אתה רק עושה את הדבר הפופולרי ביותר כדי להרוויח כסף ברשת, אתה הולך להיכשל. כאשר הגאות והשפל תועבר, תישארו להחזיק את התיק ותצטרכו להתחיל מחדש.

לעולם אל תסתמך על אופנה להכנסות שלך. אֵיִ פַּעַם.

לדוגמה, היית מסוגל למכור ספרים אלקטרוניים במחיר של $ 50 דולר. עכשיו, בזכות אמזון ואנשים נהגו לספרי קינדל של 1.99 דולר, זה השתנה. אף אחד כבר לא רוכש ספרים אלקטרוניים יקרים. ספרים אלקטרוניים הם מוצר זול. אנו מוכרים הרבה ספרים אלקטרוניים ונאלצנו להתאים את המודל שלנו … אבל זה גם אילץ אותנו להבין דרכים אחרות לייצור רווחים.

נהגנו להסתמך על עמוד אחד להרבה מההכנסה השותפת שלנו אבל אז זה צנח בגוגל והיינו צריכים לטרוף כדי להבין מה לעשות.

נניח תמיד מה שאתה עושה לא יחזיק מעמד. זה ישמור אותך מחדש.

6. צור מוצרים משלך.

ממשיך ברעיון זה, בבעלותך זרם ההכנסה שלך ככל האפשר: ספרים אלקטרוניים, סיורים, חולצות טריקו, מה שלא יהיה.

כשהתחלתי את הדברים מכרתי הרבה קישורי טקסט (ראה מספר 5). ואז יום אחד הכל הלך לאפס לאחר שגוגל שינתה את האלגוריתם שלה. אבל זה לא הפריע לי, כי אז כבר המשכתי הלאה. היו לי ספרים אלקטרוניים. ואז סיורים. ואז קורסים. אכסניה. ועידה. אירועים. גוון את הכנסותי ויצרתי את המוצרים שלי.

יש לך דבר משלך – לא משנה מה זה – מרמז שאתה לא סומך על אחרים על הכנסותיך כי אתה אף פעם לא יודע מה יכול לקרות. אמזון יכולה לבעוט אותך מהתוכנית שלה או לקצץ את התשלום שלה לחצי (יצאנו לדרך במשך כמה חודשים והפסדנו אלפים. למרבה המזל, אנחנו חוזרים פנימה אבל הכסף הזה נעלם), שיווק משפיעים יכול להשתנות, מותגים אולי לא ירצו כדי לעבוד איתך, או שמישהו יכול לקצץ בשיעור השותפים שלו או להפסיק לספק את התוכנית שלהם לחלוטין.

כאשר 100% מההכנסה שלך הם מאנשים אחרים, אתה 100% נתון לחסדי אנשים אחרים. יצירת מוצרים משלך מאפשרת לך להיות עצמאי.

תמיד הבעלים של ההכנסה שלך.

7. הדברים הראשונים שלך ימצצו.

בעוד שנים תסתכל אחורה על המאמרים הראשונים שלך ותלך, “מי לעזאזל רצה לקרוא את זה? זה נורא! ”

או שתסתכל על הגרסה הראשונה של האתר שלך (ראה לעיל) ותלך “מה אני חושב !!!” זה טבעי בלבד. זה מרמז שגדלת כסופר (וכבלוגר). זה קשור להתקדמות, לא לשלמות.

בהתחלה, אל תשבו את העבודה שלך (בין אם כתיבה או עיצוב). פשוט תוציא אותו שם וחזור מאוחר יותר ולתקן את זה.

למה? אתה רק משתפר על ידי ביצוע. לעולם אל תחכה לשלמות. ואם תחכה לשלמות לעולם לא תתחיל את הבלוג שלך. אין עלות להקים אתר.

פשוט קח את זה שם ולתקן את הבעיות אחר כך!

8. SEO אינה מילה מלוכלכת.

הרבה בלוגרים חושבים ש- SEO הוא הדבר המלוכלך הזה, שמיטוב עבור גוגל מוריד מ”אנושיות “של אתר האינטרנט שלהם. אבל בכל יום, מיליארדי אנשים מחפשים תשובות לשאלותיהם. מיטוב האתר שלך למנועי חיפוש מרמז שהאתר שלך יכול להיות זה שעונה על שאלתם. זה מקור של תנועה חופשית ללא גבולות!

בעשור האחרון, התמקדות ב- SEO העניקה לי יתרון עצום ועזר לי להגיע למיליוני אנשים, להתפרנס ולקבל אזכורים תקשורתיים (פעם קיבלתי תכונה גדולה ב- CNN מכיוון שהעיתונאית מצא אותי בגוגל).

ללמוד SEO. זה ישלם דיבידנדים בטווח הרחוק.

9. כתוב לבני אדם.

אבל עדיין, כתוב לבני אדם. אל תכניס תוכן מותאם יותר מדי, מכיוון שבסופו של יום אתה רוצה שאנשים יתחברו לאתר שלך. איש אינו נאמן ל- Wikihow או לאתר מידע גנרי אחר. אנשים קוראים בלוגים מכיוון שהם מתחברים לקול שמאחוריהם. הפעל אופטימיזציה עבור גוגל, אך כתוב לבני אדם.

רוצה לקחת את הבלוג שלך לשלב הבא?Get for my totally free blogging mini-course and I’ll send you my best suggestions and tricks on how to grow and make money from your blog!

Enter your first nameEnter your email addressSend me totally free tips!

10. There will always be setbacks.

Six years after I started this blog, I lived on credit report cards for three months. I had put all my money into a Kickstarter project, and until that ended, I was broke. I hit my fundraising goal, paid off my bills, and launched the app. but it turned out I didn’t know how much work apps were, and, by the time I stopped updating the app, I was down $10,000 USD.

I’ve run sales that didn’t go anywhere. launched books no one bought. hosted webinars no one showed up to. Made t-shirts no one wanted. Redesigned parts of my site that caused conversions to crash. Hired consultants that didn’t do anything but sap my bank balance. I tried video that went nowhere.

I’ve failed constantly.

The trick is to remember that failure is a teacher. Sure, it sucked wasting time and money on all these projects that didn’t work out but we took the lessons from these projects and improved the site and reader experience in other ways. If you believe in your mission, just pick yourself up, dust yourself off, learn, and relocation forward. You’ll find another way to get your message across.

As Edison said, he didn’t fail, he just found 10,000 ways that didn’t work.

11. people will be really mean. I imply really mean.

The Internet brings out the best — and the worst — in people. They will get really mean. I imply so imply that you’ll want to curl up into a ball and cry. You might actually do so. I have a whole folder of all the imply emails I get.

You have to learn to develop a thick skin. because it is only going to get worse the bigger you get.

It takes time to learn to do this, but don’t take it personally. It’s never about you. It’s about their problems and their lives. people like to troll to make themselves feel better. You’re just their current target.

Just disregard the haters and relocation on. It’s simpler to say than do, but you must!

Because for every troll, there are a thousand people who value what you do.

And, when you get a troll, send this video:

12. start an email list.

From the day you start your blog, start an email list. Tweets, Facebook, social media — people miss those updates all the time.

Social media changes all the time. Facebook says “pay me or never your readers will never see your content,” Vine goes out of business, and Instagram does some funky stuff — and all of a sudden you can’t reach people anymore.

But no one misses an email. everyone checks their inbox all the time! email is still king. My greatest mistake was not starting an email list best at the beginning. forget about the likes. get emails and you’ll always own control of your audience. No algorithm can take that away from you.

13. never call yourself an influencer.

Stephen King has influenced a generation of writers, George Lucas a generation of sci-fi fans, Gloria Steinem a generation of women. Ditto to folks like gene Roddenberry, Ernest Hemingway, Tim Ferriss, Carrie Fisher, Gal Gadot, Levar Burton, Mr. Rogers, Steve Jobs, and numerous others.

They got people to do something. To better themselves, read more, follow their dreams, and strive to be better.

They influenced.

Do they go around calling themselves influencers?

לא.

למה?

Because being an influencer is a fake profession created by millennials and social media “stars.”

You have influence when people listen to you. When I find myself thinking “What would Bryson do?” — that’s Bryson’s influence. My friends have influence over my life when I follow their recommendations. In some ways, I have influence when I suggest something travel related and someone does it.

You have influence when you offer value and make someone’s life better.

You do NOT have influence bec

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *