רשימת בטיחות – המדריך האולטימטיבי לטיולי דרך משפחתיים בטוחים ומהנים

רשימת בטיחות – המדריך האולטימטיבי לטיולי דרך משפחתיים בטוחים ומהנים

הם חופשת עיקרי של כל משפחה אמריקאית. הכוננים הארוכים הללו מאפשרים לנו את הזמן ליהנות מחברת המשפחות שלנו ולהתקרב, ובמקביל נותנים לנו את ההזדמנות לראות דברים חדשים ומרתקים. זו מסורת שמתפתחת וצומחת כל שנה, ולמרות שלכולנו יש זיכרונות טובים מטיולי דרך, יש גם סכנה זו ממש מתחת למכסה המנוע של המכונית שלך. מה אם נגמר לך הדלק? מה אם מישהו גונב את הארנק שלך ואין לך דרך לקנות אוכל או דלק? מה אם אתה נכנס לתאונת דרכים? הדאגות הללו תקפות, אך למרבה המזל אתה יכול להתכונן לכולם.

כך ניתן לפסוק בטיול הכביש שלך תוך כדי הישארות מוכנה ובטוחה.

ערכת עזרה ראשונה

למרבה הצער, אינך יכול פשוט להכניס ערכת עזרה ראשונה לרכב שלך כשאתה קונה אותה ומקווה שהיא תישאר טוב לנצח. בנדאידים מתייבשים, הרפואה מאבדת עוצמה והדברים הולכים לאיבוד. לפני כל טיול בכביש, עברו על ערכת העזרה הראשונה שלכם וודאו שיש לה את כל מה שצריך במצב תקין. המינימום החשוף יהיה בנדאידים, גזה ואספירין. מכאן תוכלו להמשיך לחטאי חיטוי, דוחה באגים, קרם הגנה, מספריים קטנים, כפפות פלסטיק, מסכות רפואיות ומגבונים סניטריים. אתה יכול להוסיף יותר בהתאם למצבך, אך חיוני להיות מוכן להיות מוכן עם משאבים במקרה של תאונה.

שמור קצת מזומנים ברכב

כמעט כולם מאבדים ארנק או שנגנבו אותו במהלך חייהם. אנו עשויים להניח שנהיה בסדר מכיוון שאנחנו מכירים אזור או נפקח עין טוב על הדברים שלנו, אבל תאונות קורות. וודא שיש לך גיבוי טוב על ידי שמירה על מזומנים קטנוניים במכונית שלך. ארבעים דולר מספיקים למיכל דלק ברוב המקומות או לארוחה בעלות נמוכה למשפחה. מקם את זה איפשהו שהוא לא יהיה במבט רגיל, ונסה להחזיק מעמד מהשימוש בו אלא אם כן אתה זקוק לכסף.

מטען טלפון חילוף וסוללה חיצונית

כולנו היינו בחוץ ואז פתאום הבנו שהטלפון שלנו גוסס. בעיה זו יכולה להיות אי נוחות אם אתה יוצא לקניות במכולת, אבל אם אתה בדרך אלף מיילים מהבית, זה יכול לסבך לחזור לעיר שלך. הביאו מטען טלפוני חילוף שנשאר ברכב שלכם וסוללה חיצונית נוספת כדי להטעין את הטלפון שלכם אם הרכב שלכם נפטר. תכנון זה עשוי להרגיש כמו יתר על המידה לחלקם, אך הטלפון שלך הוא הדרך הטובה ביותר לקבל עזרה במקרה של התרסקות או פשע. אתה יכול אפילו לשמור על הטלפון שלך על המטען בזמן שאתה נוהג כדי להקטין את הסיכוי שהוא ימות.

רשימה כתובה של מספרי קשר חשובים

אנו עשויים לחיות בעידן של מסכים ומידע אינסופיים, אך לפעמים פתק כתוב יכול להיות חיוני. רוב האנשים כבר לא משננים יותר ממספר אחד או שניים, בעיקר מכיוון שאנו בדרך כלל לא צריכים להקליד אותם. למרבה הצער, אם אתה נכנס למקום גס בו הטלפון שלך נגנב, מת או לא עובד, לא תהיה לך גישה למספרים משמעותיים למרות המטען שלך וסוללה נוספת. כלול איש קשר חירום או שניים, חברת הביטוח שלך ומספר המעביד שלך למקרה שתצטרך לחזור מאוחר. יש לקוות שלא תזדקק לרשימה הזו, אבל זה טוב אם כן.

כוסות נוספות ובקבוקי מים

זוג בקבוקי מים מלאים, וארבעה כוסות פלסטיק נקייה וריקות, הם אמצעי זהירות סבירים. אתה יכול לשתות מים, לשפוך אותם כדי לנקות פצע, להשתמש בהם כדי מדהים של מישהו שמתחמם יתר על המידה, או כל מספר אחר של דברים שימושיים. אנא אל תשתמש באלה מחוץ למקרי חירום, ושמור עליהם נקיים.

חֲטִיפִים!

אוכל הוא הכרח! למרות שזה נחמד שיש חטיפים לנקוס עליהם בזמן שאתה נוהג, אתה צריך גם להיות אוכלים יציבים במדף אם אתה תקוע בכל מקום. אוכל זה יכול להיות קופסת קרקרים וכמה חמאת בוטנים, או שזה יכול להיות משהו בעל מוניטין יותר כמו קופצני. למרבה המזל אם אתה נשאר בכבישים הראשיים, אין שום סיכוי שתוכל לרעב מספיק כדי להזדקק להם, אבל הם טובים לשמור על דברים חירום שלך.

כרית ושמיכה חילוף

הנוחות חשובה! רוב הנהגים מודים כי הייתה תקופה בה חשבו שהם עלולים להירדם בטעות על ההגה. הרבה יותר בטוח למשוך בצד הדרך או לחניון רכב צפוף ולנמנם אם אתה מתעייף. כרית ושמיכה יכולים לעזור בכך ולהחזיר אותך שוב לכביש וחריף שוב. אלה עשויים להועיל גם אם אתה נוסע איפשהו בחורף והרכב שלך נשבר. שמירה על חום עם אספקה זו תהיה חיונית.

קָשׁוּר

3 דרכים להתכונן לטיול כביש בטוח אם אתה פונה ברחבי העיר או הארץ, טיולי דרך הם דרך נהדרת לבלות עם משפחתך, חברים או אחרים משמעותיים. טיולי דרך מאפשרים למטיילים לראות חלקים שונים במדינה ואולי אפילו את העולם. אבל לפני שאתה הולך, חיוני להבטיח שאתה …
25 באוקטובר 2022 “פוסט אורח”

חמש מכוניות משומשות נוחות שתוכלו להשיג עבור משולש דרך משפחתית שהייתם לצאת לטיול דרכים חוצה מדינות, איזה רכב הייתם לוקחים איתכם? אם תשאל אותנו, ניקח טויוטא קאמרי. למה? במילים פשוטות, שום מכונית סדאן בשוק היא שילוב טוב יותר של נוחות, אמינות, צריכת דלק ותמחור מתאים מזה …
24 בפברואר 2021 “פוסט אורח”

10 דרכים פשוטות לשמר גז בטיולי דרך הקיץ, אף שמחירי הדלק ירדו, המשק בטוח לא גרם לנו להרגיש טוב יותר עם הוצאת כסף. אבל, אלמנאק של החקלאים, המדריך המקורי בר-קיימא (מי ידע?, מציע כמה טיפים קלים למעקב שיכולים לחתוך את השימוש בגז שלך ולחסוך לך כמה דולרים בין אם אתה פונה ל …
18 במאי, 2009 “פוסט אורח”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *