הכל קורה מסיבה כלשהי – מדוע כדאי לך ללכת עם הזרימה

הכל קורה מסיבה כלשהי – מדוע כדאי לך ללכת עם הזרימה

בחיי היום יום שלנו, אנחנו תמיד חיים במילים האלה:

כל דבר קורה מסיבה. מה שאמור לקרות יקרה.

תוך כדי נסיעה בעולם, היינו במקום הנכון ובזמן הנכון בהזדמנויות רבות. אני רוצה לשתף אתכם כמה רגעים במסעותינו ששינו אותנו. ישנם שני אירועים מובחנים שקרה בעבר ששנו את הדרך בה אנו מסתכלים כעת על תקלות נסיעות.

נהגנו להתעצבן מאוד, עצבנו ונסער אם תוכניות הנסיעות שלנו לא היו הולכות לפי לוח הזמנים. עכשיו, אנחנו פשוט זורקים את הידיים באוויר ודמות: הכל קורה מסיבה כלשהי, בואו נראה מה ההנמקה הזו!

להלן 2 דוגמאות טובות מאוד לכך:

1. היינו באינדונזיה, באי ג’אווה ולקחנו אוטובוס מקומי מיוגיאקרטה חזרה לג’קרטה. עם זאת, בסופו של דבר החמצנו את האוטובוס. עיצבנו, חזרנו לבית ההארחה שלנו ובדקנו לילה נוסף.

התברר לנו אחר כך בערב שרעידת אדמה עצומה של 7.0 טלטלה את ג’אווה המערבית במהלך היום! אם היינו לוקחים את האוטובוס שהיינו רוצים, היינו מוצאים את עצמנו על הכביש, באוטובוס שלנו, מתחמקים מבניינים נופלים ומדאיגים ברצינות את הבטיחות שלנו.

מאז אותו רגע, לא אכפת לנו אם נתגעגע לאופן התחבורה שלנו.

2. הרגע השני הבולט ביותר היה כשהיינו בטנזניה שעמדנו להתחיל מסע אפי של טיסות מדאר א -סלאם ליוהנסבורג, למומבאי, לדלהי, לקטמנדו. הכל התחיל לרדת במורד כשניסינו לעלות על טנזניה לטיסת דרום אפריקה.

מתכוננים לעלות על המטוס לדרום אפריקה, בתקווה!
ניק איבד את הוכחתו לחיסון נגד קדחת צהובה והם לא מתכוונים לאפשר לנו לעלות על המטוס בלעדיו. התחננו להם שיאפשרו לנו לנסות את מזלנו עם דרום אפריקאים ולראות אם הם יאפשרו לנו בארצם ללא הוכחת הזרקה. לבסוף, הם הסכימו ואיפשרו לנו לעלות על המטוס. היינו בדרך לדרום אפריקה.

עם ההסכמה שלנו לדרום אפריקה, הייתה לנו בעיה חדשה לגמרי – לא הייתה לנו את הוויזה ההודית שלנו! הם לא יאפשרו לנו לעלות על המטוס למומבאי.

לא הבנו כשזמינו את הטיסות שלנו שאנחנו מגיעים טכנית להודו ואז יוצאים שוב, לא הייתה שום העברה, אוסף פיזית את התיקים שלנו ונכנסנו לאדמה הודית.

היינו המומים. לא יכולנו להאמין לברג שלנו. היה לנו זמן רב לסדר את הדברים, הטיסה הזו הוזמנה 6 חודשים מראש.

אותנו בטיסה מדאר א -סלאם ליוהנסבורג … חושבים שהיינו בדרך לנפאל באותו יום!
שמרנו על מדהים ונזכרנו שחייבת להיות סיבה לכך.

יצרנו קשר עם חברות התעופה והשגרירות ההודית בג’בורג ובסופו של יום, זה נראה כאילו אנחנו הולכים לבלות 10 ימים ביוהנסבורג … זה לא היה מתגרה בתוכנית שלנו.

בערך ביום 6 של הימצאותו בג’ורג, הבנו מדוע אנו אמורים לפספס את הטיסות האלה ולהתמודד עם ג’ובורג.

קיבלנו דוא”ל שבן משפחה נפטר.

התמזל מזלנו שהיינו ליד מחשב והצלחנו לסקייפ עם המשפחה. היכולת לשלוח את האהבה והתמיכה שלנו במהלך אותה תקופה הייתה לא יסולא בפז.

לו היינו בסופו של דבר בנפאל כמתוכנן, היינו מסעדים גבוה בהימלאיה ונתעלמו לחלוטין מכל מה שקורה בבית. אנו כל כך אסירי תודה שיכולנו להיות בקשר עם יקירינו.

עם זמן השבתה ביוהנסבורג, דרום אפריקה
היו עוד כמה רגעים קטנים שבהם הדברים לא הולכים לפי לוח הזמנים, או שנראה ששום דבר לא מסתדר. כשזה קורה, כעת אנו יודעים שיש לזה סיבה מופלאה, ואנחנו פשוט הולכים עם הזרם! כאשר אנו מנסים לכפות את התוכניות שלנו שהכל נראה מסתובב כלפי מטה ומתפרק.

התוכנית הטובה ביותר היא פשוט להירגע ולזכור שהכל מסתדר בסוף.

האם היו לך רגעים “מתכוונים להיות”? ספר לנו על זה למטה!

אוהב את זה? להצמיד אותו! ?

הצהרת אחריות: עזים בדרך היא מקורבת באמזון וגם שלוחה עבור כמה קמעונאים אחרים. המשמעות היא שאנחנו מרוויחים עמלות אם אתה לוחץ על קישורים בבלוג שלנו ורכישה מאותם קמעונאים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *