ארבעה רעיונות לתכנון טיול דרכים עם מירוצים עם הנער שלך

ארבעה רעיונות לתכנון טיול דרכים עם מירוצים עם הנער שלך

וחושבים על טיול דרכים עם הנער שלך אבל לא ממש בטוח איך למכור אותו? כידוע, לנקוט כל זמן משפחתי לנער שמתחיל לטעון את עצמאותם יכול להיות אתגר. אבל זה רק מציין שתצטרך לחשוב קצת יותר יצירתי, ולתכנן טיול שהנער שלך לא יכול לעמוד בפניו. המון נהגים שהוטבעו לאחרונה מתלהבים מכל מה שעושה עם הכביש-מכוניות, מירוץ ונהיגה-מה שמעיד על טיול דרכים עם מירוץ הוא אפשרות הטובה ביותר. להלן ארבעה רעיונות לתכנון טיול דרכים שיביא את העשרה שלך להכניס את הדוושה למתכת ומהירה לכיוון הדרך הפתוחה.

תסתבך מוקדם

לא משנה איזה סוג טיול אתם מתכננים, המכריע לרכישת נוער הוא לגרום להם להיות מעורבים בתכנון. ככל שהרבה יותר קלט לילדך מראש, כך סביר להניח שהוא יהיה להתלונן אחר כך. חרג רק מבקש מהם לבקש מהם רעיונות יעד וקבל להם עזרה בתכנון קילומטראז ‘, חקר לינה, מציאת ציוני הדרך המגניבים ביותר הקשורים למירוץ וכו’. דברי שפת הטכנולוגיה של הנער שלך על ידי הורדת אפליקציית התקציב של Trail כדי לחזות ולעקוב אחר תקציב הטיול שלך.

לפתות את הנער שלך עם הנסיעה הטובה ביותר

טיול כביש עם מירוץ עם מירוץ ייראה מטופש במיני-ואן. המכונית הטובה ביותר להרפתקה מסוג זה היא זו שיכולה לעמוד בקצב של מכוניות השרירים במסלול הדראג. השברולט קמארו מתאים לחשבון עם טורבו ארבעה צילינדרים חזק כמנוע הבסיס שלו וביצועי מכוניות הספורט ברמה העולמית. בנוסף, הקמארו מגיע עם מחיר קטן יחסית לזהות ויעיל בדלק, מה שישאיר לך כסף לבזבז על חוויות לאורך הדרך.

לראות ולעשות דברים מדהימים

יש כל כך המון אתרים ופעילויות קשורים למירוצים שהפכו את טיול הדרך לחופשה לזכור. להלן מספר רעיונות כדי להתחיל:

לך למירוצים. אם אתה יוצא לטיול בדרכים עם מירוצים, אתה בהחלט צריך ללכת לראות מירוץ. המשיג כינה את מסלול המירוץ הטוב ביותר של Mazda Raceway Laguna Seca America מספר 1, וזה חייב להיות בראש הרשימה שלך. אבל לא משנה באיזה חלק מהארץ אתם מבקרים, יש מסלול לטיול בכביש ראוי-מפארק ליים רוק בקונטיקט ועד פארק Barber Motorsports באלבמה ועד המהירות המוטורית של אינדיאנפוליס.

להירשם לבית הספר לנהיגה. מה הרבה יותר מרגש מאשר ליהנות ממכוניות מתקרבות סביב המסלול? מתקרב סביב המסלול בעצמך. בית הספר למירוצי דראג של פרנק הוולי בגיינסוויל, פלורידה, יראה לך ולנער שלך כיצד לעבור מ -0 ל -60 בשלוש שניות. בוונטורה, קליפורניה, בבית הספר לנהיגה של קורי קרוזמן ספרינט ובית הספר לנהיגה בגמד, תוכלו ללמוד לנהוג באחת מכוניות הספרינט סביב מסלול עפר. בית הספר לנהיגה בחורף של ברידג’סטון בשעות הקיטור במעיינות Steamboat, קולורדו מורה לתלמידים כיצד לנסוע בתנאי חורף קיצוניים.

נהג בדרכים האחוריות. הפוך את החלק הנהיגה בטיול הדרך להרבה יותר מסתם הדרך להגיע בין שתי נקודות על ידי שייט בכבישים הטובים ביותר לנהיגה בארה”ב. בצפון קרוליינה ובווירג’יניה, תאהבו את עקומות הזנב של הדרקון, גרם המדרגות של השטן ואת פארק הכחול רידג ‘. בקליפורניה הנהג החדש שלך יתלהב מהנופים על דרך המדינה 1.

תכנן לזמן השבתה

כשאתה מתכנן את כל הפעילויות המגניבות האלה, נסה לזכור שהנער שלך הוא, ובכן, נער. בניגוד לילדים צעירים יותר, בני נוער לא צריכים או רוצים למלא את ימיהם לחלוטין בפעילות. אם אתה מבלה יום אחד בפעילות גדולה, אולי סע כמה שעות למחרת בבוקר, אבל אז השאר את שארית היום פתוח לשינה, לבד זמן או לשכב את הבריכה.

קָשׁוּר

10 המובילים: אתרי טיול דרכים הטובים ביותר עונת טיול דרכים עומדת עלינו והרבה אנשים משתמשים באתרי ובלוגים של נסיעות כדי לתכנן את חופשות הקיץ שלהם. אמנם אנו עושים כמיטב יכולתנו להמליץ על גוון רחב של יעדים ידידותיים למשפחה, מסעדות, פארקים, פסטיבלים ולינה, אך אנו יודעים שהרבה אתרי נסיעות אחרים שואפים לעבר אותה מטרה. למעשה, אנחנו …
27 במאי 2016 ב”עשירייה הראשונה ”

איך להפיק את המרב מכל טיול כביש כשנוסעים עם המשפחה שלך, קל להרגיש שאתה אף פעם לא רוצה שהטיול יסתיים. בין אם זה מעיד על ההתרגשות של טיול הדרך הפריעה לילדיכם להתווכח במושב האחורי, או שאתה מתענג על כל רגע בהרפתקה. כתוצאה מכך – אתה יכול …
30 במרץ 2021 ב”פוסט אורח ”

פוסט אורח: נסיעות עם טווינים ותחום טיינסון טיול דרכים חוצה קאנטרי עם כמעט בניין, הקצב של חברינו וקיילי מציעים את המלצותיהם להצלחה בחג עם טווינס ובני נוער צעירים יותר.
14 בפברואר 2011 “פוסט אורח”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *