7 טיפים לא יכולים לפספס לטיול עם תינוק

7 טיפים לא יכולים לפספס לטיול עם תינוק

לארגן טיול למשפחה שלך עם החבר החדש ביותר שעל הסיפון נשמע ממש כיף, אבל זה אולי מאתגר יותר ממה שאתה חושב. הטרדות של חוויה חדשה, כמו להוציא את התינוק שלך לחופשה המשפחתית הראשונה שלו, יכולים להיות מפחידים – במיוחד לאמהות בפעם הראשונה. “האם התינוק שלי מוכן לזה? האם אני מוכן לזה? האם התינוק שלי יהיה בסדר? ” מסתבר, יתכן שלא תוכלו אפילו ליהנות מתכנון הטיול! אבל לפני שאתה נפש את עצמך בחוץ – קח נשימה עמוקה וקרא את הטיפים האלה שיגרמו לנסיעה שלך עם תינוק להיות הרבה יותר קלים!

#1 – צור רשימת אריזה.

לא תרצו להיתפס בידיים ריקות ברגע שתצטרכו להחליף את החיתולים. בעת תכנון לטיול מורחב מהבית וודא כי כל היסודות נחשבים על ידי רישוםם בזה אחר זה. בנוסף, נסה לארוז אספקה ​​שווה בתוספת יומיים נוספים, רק כדי להיות בטוחים.

להלן רשימת דוגמאות שתוכלו להעתיק:

חיתולים והחלפת רפידות

שמיכות

שקיות פלסטיק

מגבונים

שטיפת תינוקות, קרם, ג’ל וכו ‘.

רקמות

מוֹצֵץ

כמה צעצועים אהובים

בגדים, גרביים, כובעים, שלל, נעליים וכו ‘(ארוז הרבה בני אדם וחותלות. החלפת חיתולים לעולם לא תהיה קלה כל כך, סמוך עלי.)

ביבס

מזון לתינוקות, חלב, סט האכלה עם כלים (חטיפים נמוכים, אוכלים מחווים שנמכרו בצינורות הם נהדרים לנסיעות)

מים

בקבוקים, פטמות וכוסות ספיניות במידת הצורך

משאבת חזה (אם אתה משתמש באחד)

ערכת עזרה ראשונה

קלע או מוביל קדמי

התחל להתכונן כמה ימים לפני יום הנסיעה שלך, אז אתה יכול לחשוב על הדברים שאתה צריך להוסיף ברשימת הבדיקה שלך. תמיד היו מוכנים לחיתולים בלתי צפויים כמו חיתולים דולפים. השתמש במארגני נסיעות ובתיקי תינוקות זמינים בחנויות אמא ותינוקות כדי שלא תצטרך להיאבק במציאת דברים. כמו כן, תמיד יש את המספר הנייד של רופא הילדים שלך, במקרה של תקלות רפואיות.

#2 – עדכן את צילומי השפעת של התינוק שלך.

כשאתה הולך לנסוע לחו”ל, וודא כי חיסוני התינוק שלך מעודכנים לפחות חודש לפני כן. שאל את רופא הילדים שלך לגבי איזה סוג של צילומי שפעת לצילום אם אתה מבקר במקום מסוים מעבר לים. יש כמה וירוסים שגופם של התינוק שלנו לא מוכן להילחם רק בגלל שאתה ממדינה אחרת.

#3 – לבש את התינוק שלך איתך.

עגלות יכולות להיות נהדרות לנסיעות יבשות או למרחקים קצרים, אך זה עשוי להיות מגושם לטיולי מטוסים, במיוחד לאלה עם טיסות העברה. אז ההצעה שלי היא לנתק את הטיולון בטיסות ארוכות ולהשתמש במנשא קל או קדמי. פחות טרחה, לכן אתה שמח וכשאתה שמח, גם התינוק.

#4-האם ילדך רשום לטיסה או לבדיקה בדלפק הכרטיסים.

ילדים, אפילו תינוקות, יזדקקו למטוס משלהם על כל רגל בטיול. אתה יכול להשיג את זה מדלפק הכרטיסים. אתה לא רוצה לרוץ קדימה ואחורה בחיבורי העברה הדוקים, ולהסתכן בחסרת טיסה, רק למעבר עלייה למטוס. כמו כן, הביאו את העותק המוסמך שלכם של תעודת הלידה של ילדכם, ממש כמו איך אתם מביאים אתכם.

#5 – בחר פנוי ארוך יותר.

זה עשוי להאריך את זמן הנסיעה שלך בשעות, אבל התינוק שלך וגופך יודה לך על כך. לעולם לא תדע אם אתה זקוק ליותר זמן כדי להחליף חיתולים, לקנות חטיפים ולאכול, או פשוט למתוח ולהסתובב קצת. כמו כן, לא לכל חברות התעופה יש שולחן מתחלף בשירותים שלהן.

#6-האכיל את תינוקך בהמראה ונחיתה.

יש לזה סיבה מעשית מאוד: התינוקות שלך לא יודעים לנקות את אוזניהם בעצמם, גם אם זה פשוט כמו בליעה. אז איזו דרך טובה יותר לגרום להם לבלוע מאשר על ידי האכלה?

#7 – אל תהססו למזלג על כמה נוספים למותרות מבורכות.

קבל מלון עם ארוחת בוקר חינם כך שלפחות ארוחה אחת מטופלת ממנו. שלם תוספת עבור חדר גדול יותר עם אזור מגורים ומחיצת חדר שינה. זה ייתן לך חדר נשימה נוסף תוך כדי השארת תינוקך או ילדך לנוח בחדר השני.

על הסופר:
אהבתה של ג’ואנה לילדיה מבורכת בשלושה ילדים מקסימים.

קָשׁוּר

טיול כביש משפחתי בנובה סקוטיה: להגיע לשם יותר ממחצית מהפנדיון שפעם בנובה סקוטיה? לקיחת המעבורת זה כפול מהכיף. מידע עדכני וטיפים לקיחת המעבורות והטיפים לשמירה על כל המשפחה.
17 באוקטובר 2011 “קנדה”

10 המובילים: אתרי טיול דרכים הטובים ביותר עונת טיול דרכים עומדת עלינו ואנשים רבים משתמשים באתרי נסיעות ובבלוגים כדי לתכנן את חופשות הקיץ שלהם. אמנם אנו עושים כמיטב יכולתנו להמליץ ​​על גבי נרחב של יעדים ידידותיים למשפחה, מסעדות, פארקים, פסטיבלים ואירוח, אך אנו יודעים שאתרי נסיעות רבים אחרים שואפים לאותה מטרה. למעשה, אנחנו …
27 במאי 2016 ב”עשירייה הראשונה ”

טיולי טיולים בריאים טיפים לטיולי דרך הם מסורת מכובדת בזמן. אבל הם יכולים גם להיות מעייפים, מתסכלים ולהביא ליותר מדי התמוטטות מושב אחורי. איך לשמור על כולם בנוח, בריא ומאוכל היטב על ה- Rnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *