המקום האידיאלי בזמן האידיאלי: סיפור נסיעות

המקום האידיאלי בזמן האידיאלי: סיפור נסיעות

לפעמים, כשאתה מבלה את חייך על הכביש, הדרך נותנת לך סימנים שאתה בדיוק איפה שאתה מצוין להיות. היקום הוא מקום מוזר ומסתורי, ואם תעקוב אחר הדרך שמעוררת אותך, זה לעתים קרובות ייתן לך רמזים שאתה נמצא במקום האידיאלי בזמן האידיאלי. עבורנו היו לנו המון מהחוויות האלה, אבל אולי לא הרבה יותר ברור מהסיפור שאני עומד לספר לך.

תצלום לוויין של גלקסיית שביל החלב
היינו אז במלאקה, מלזיה. תמיד השתמשנו בטלפון הסלולרי שלנו לשעון מעורר בבוקר וראינו כי איבדנו אותו שבועיים קודם לכן, תכננו להשיג אחד חדש. התעוררנו בבוקר מאוחר יותר ממה שקיווינו ולמרות שלא היה לנו מה לעשות באותו יום, היה לנו טיסה למחרת בבוקר ולא רצינו לסמוך על שיחת השכמה של בית הארחה. אז יצאנו ליום שלנו סביב מלאכה. שוטטנו בעיר העתיקה והיפה ונתפסנו כל כך בערעור של המקום ששכחנו לחלוטין לחפש שעון מעורר בשוק הלילה.

שוק לילה מלאכה, מלזיה

רחוב אחורי במלאקה
זה היה רק ​​בערך 10:00 בלילה כשזכרנו. הלכנו במורד שקט, למעשה שקט מוזר, ברסטסטריט בעיר סין, וחזרנו לבית ההארחה שלנו. באופן בלתי צפוי דרייט עצרה ואמרה, “חרא! שכחנו להשיג שעון מעורר! ” אליו עניתי “אה כן! ובכן שום דבר לא פתוח עכשיו, אנחנו פשוט נגיד לבית ההארחה לתת לנו שיחת השכמה. ” זה היה הרגע הזה כששמענו במפתיע צליל מצלצל חזק מהדהד בסמטה הצרה בה עמדנו. צמרמורת התגנבה מיד על גופנו, אותם צמרמורות שאני מקבל עכשיו כשאני כותב את זה. שנינו היינו די בטוחים מה היה הצליל והתחלנו לחפש במקורו. אידיאלי לידנו, לא מטר וחצי מהמקום בו עמדנו, היה שקית זבל שחורה בודדת בצלילה בקול רם. קרענו במהירות את זה פתוח ואידיאלי שם בתיק היה שעון מעורר אדום, מבריק, חדש!

עכשיו זה כבר נשמע מוזר, אבל כשאתה באמת חושב על זה, זה נהיה יותר מוזר. שעון מעורר זה הושלך במצב טוב לחלוטין, אבל כנראה שהוא כבר לא עבד. אותו אדם צריך להיות מוגדר האזעקה ל -10: 35 מסיבה כלשהי וזה פשוט קרה ברגע המדויק שדיברנו על זקוקים לשעון מעורר. אבל אם האזעקה והטיימר עבדו, מדוע זה נזרק? אם זה לא מספיק מושג שהיקום מדבר אלינו, שעון האזעקה הזה רק עשה את עבודתו באותו לילה. זה עבד עד השעה 6:30 בבוקר כשהוא מעיר אותנו בזמן לטיסה שלנו ומאותה רגע והלאה זה הפסיק לעבוד. לעולם לא נוכל להשתמש שוב בשעון המעורר הזה.

הסיפור הזה כמעט נראה מוזר מכדי להיות נכון, אך אנו מאמינים מאוד שהנסיעות הם מה שאנחנו מסומנים לעשות והיו הרבה פעמים שהעולם אמר לנו להמשיך לנסוע. עדיין יש לנו את השעון המעורר האדום הקטן שלנו ולמרות שהוא כבר לא יכול להזכיר לנו להתעורר, זה טיפ מתמיד שאנחנו הולכים בדרך האידיאלית.

הצהרת אחריות: עזים בדרך היא מקורבת באמזון וגם שלוחה עבור כמה קמעונאים אחרים. זה מציין שאנו מרוויחים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו ורוכשים מאותם קמעונאים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *