איך להחזיר את מסיבת הארוחות

איך להחזיר את מסיבת הארוחות

שנעלמו הם הימים המאובקים של מסיבת ארוחת הערב, שם כולם היו שם כדי לעשות אחד את השני והשולחנות היו מעוטרים כמו בית בובה של ילד מפונק. אבל מסיבת ארוחת הערב המודרנית המציאה את עצמה מחדש, והקאמבק שלה מציג משהו שונה לגמרי.

מיוון העתיקה והרומאים ועד הנרי השמיני ועד פוליטיקאים VIP, Raconteurs ובון ויוונטס אוכלים יחד בעידן המודרני, היו מסיבות ארוחת ערב שיא האופנה והתחכום.

אולם פרשיות רשמיות אלה, עם הקורסים המרובים שלהם של קייטרינג קנאי, פומפיל ובידור חי, מתו מוות – לא פחות בגלל ה- GFC בשנת 2008.

אולם כעת, מסיבת ארוחת ערב עוף החול עולה מאפר של הסוודר הישיבה המיושן והמיושן עם ערבי הנושא שלה, הזמנות מודפסות והכנת בישול של שבוע.

המחווה של החברים לארוחת ערב חוזרת לאופנה.

וההנאה הפשוטה של ​​בישול החסרים שלך ארוחה נתפסת שוב כביטוי החיבה שהיא צריכה להיות.

איך נראית מסיבת ארוחת ערב מודרנית? ואיך אתה עושה את זה?

אחד הנושאים הגדולים ביותר שאנשים היו עם מסיבת ארוחת הערב המסורתית היה עד כמה הם יכולים להיות מסובכים, גוזלים זמן ויקרים.

בסופו של דבר זה היה מלחיץ מכדי לארח. או להשתתף לצורך העניין.

לעתים קרובות, מסיבות ארוחת ערב היו דרך עבור המארח להשוויץ בעושרם וליידע את כולם עד כמה הם היו בעלי השפעה; מי יכול לקבל את רשימת האורחים המרשימה ביותר.

בימינו זה הרבה יותר על שיתוף אוכל עם האנשים שאכפת לך מהם.

הזמנות ו- RSVPs אינן עוד דבר. תכניות הישיבה הן Moot. והגדרות טבלה מלאות עם צלחות מרובות, כלי קריסטל וסכו”ם יותר מאשר חנות Homewares פשוט הייתה נראית מטופשת.

במקום זאת הכל קשור לחזרתו בחזרה.

הזמנות

למותר לציין שהזמנות מבוססות נייר הן נחלת העבר לכל דבר מלבד אירועים ברמת החתונה.

למסיבות ארוחת ערב, הכי רחוק שאתה צריך ללכת הוא הקמת קבוצת WhatsApp.

עם זאת, לפעמים זה יכול להיות כיף לעשות דברים כמו לכתוב הזמנות ולפרסם אותם … פשוט היזהר מעוולות שרירותיות של מערכת דואר לא אמינה.

אוכל מסיבת ארוחת ערב

מסיבת ארוחת הערב המסורתית הייתה מפוארת ככל האפשר מבחינה אנושית, אך הדבר הונע יותר על ידי האגו של המארח מאשר ההבטחה לארוחת ערב טעימה.

יש כל כך הרבה דרכים בהן תוכלו לגשת לתפריט בימינו.

בישול איטי כמו מתכון כתף הכבש האהוב עלי עובד טוב, כמו גם המנות שנקבעו ושוכנות. זה משאיר לך את הזמן להכין את הבית … או פשוט להירגע! אני גם רוצה לבשל חג קארי לחברים מאותה סיבה. הנה כמה מהמנות האהובות עלי.

בדוק כמה מהמתכונים האחרים שלנו כאן.

אם לא מתחשק לך לבשל, ​​יש מגמה שאנשים יביאו מנה. זו יכולה להיות דרך ממש מהנה לספק את המסיבה וכולם ירגישו שהם מכניסים לזה משהו.

משקאות מסיבות ארוחת ערב

באופן מסורתי, מסיבות ארוחת ערב היו מתחילות בקוקטייל, שלדעתי עדיין הוא נגיעה נחמדה. גם אם זו כוס בועות או בירה, כולם נהנים לשתות כשהם מגיעים לראשונה.

למה לא לבדוק את ספר הקוקטיילים שכתבתי. לחץ כאן לקריאה נוספת.

אחרי זה, זה לגמרי תלוי בך. תואם יין, אל תתאמה יין. ערבבו קוקטיילים משלכם או קנו RTDs. הפעל את הבר שלך או שהאורחים יביאו בקבוק. זה תלוי בך – חשוב מכך, זה תלוי במה שאתה חושב שהחברים שלך יעדיפו.

אם אתם מספקים משקאות לכולם, זה נגיעה מקסימה שיש גם אפשרויות לא אלכוהוליות פרימיום.

יש כמה% בירות, בועות, יינות ורוחות מצוינות שם בימינו. הנה הפוסט שלנו בחברה שתעזור במשקאות מלאכה שאינם אלכוהוליים.

הניח את השולחן שלך

בשיאו, מסיבת ארוחת הערב עברה להשוויץ התחכום שלך. כלי כסף משובחים והרבה מזה.

מזלגות פירות, כפות קוויאר, מצקות חרדל, מלקחי אספרגוס – ככל שיותר מעורפלים, כך ייטב.

בימינו הרעיון הוא לשמור על זה פשוט.

אם יש לך סכינים ומזלגות מנהיגות נפרדות ומזלגות ואתה רוצה להשתמש בהם, בכל האמצעים. רק זכור, אתה זה שעושה את הכביסה!

עם זאת, צלחות וכלי אוכל חשובים יותר, אבל זה עדיין עומד בהעדפה אישית.

אנחנו מאוד אוהבים את ערכת ארוחת הערב של ג’יו מוודגווד. זה מודרני ועם זאת נצחי וכל כך מקסים לאכול ממנו.

התבנית עדינה ואפילו נותנת לך מדריך על כמה אוכל לשים על הצלחת שלך! כמובן, זה לא חיוני, אבל שיש לו סעיף מדהים לחברים שלך ליהנות מארוחת ערב עושה את ההבדל המפתיע.

סט ה- Wedgwood Gio הוא סט של 16 חלקים בסין עצם לבנה משובחת והחלק הטוב ביותר של הסט הזה הוא נהדר לשימוש יומיומי, אך עדיין נראה מספיק טוב למסיבת ארוחת ערב בה אתה רוצה לשלוף יותר עצירות.

ומכיוון שזו סין העצם, שהיא החומר החזק ביותר של קרמיקה של החרסינה והסין, הסט הזה אופטימלי לשימוש קבוע ואפילו כאשר מסיבת ארוחת הערב שלך קצת רועדת!

בדוק את הטווח כאן.

ווגווד

במשך למעלה מ 260 שנה, וודגווד היה סמל הגבוה ביותרכלי חרס קרמיקה איכותיים – החל מערכות ארוחת ערב כמו אלה לקישוטים – בעולם.

וודגווד, המועדף על ידי רויאלס מאז שנות ה- 1700, יושב גם על שולחנות בית הלבנה ובתיהם של ראשי מדינה רבים אחרים. המלכה אליזבת השנייה העניקה לודגווד את הצו המלכותי בשנת 1997.

אבל יש כל כך הרבה דברים בוודגווד שרבים לא יודעים.

לדוגמה, מייסד וודגווד וניתן לטעון את הפוטר המפורסם ביותר בעולם – יוסיה ווגווד – לא יכול להשתמש בגלגל של פוטר.

והאם ידעת שנכדו של ג’וסיה היה לא אחר מאשר צ’רלס דארווין? או שהוא היה דמות פעילה בביטול תנועת העבדות?

אנו יכולים להודות גם לג’ושיה על דברים כמו ערבות הכסף, משלוח חינם וקנה אחד לקבל אחד חינם-כל הרעיונות שלו.

אין פלא ש- Wedgwood ממשיך להיות שם ביתי, במיוחד מכיוון שהמלאכה שמאחורי המוצרים כל כך מדהימה. כאשר חניך צריך להתאמן במשך 10 שנים כדי להפוך למלאכה של אדון, אתה מבין כמה עבודה נכנסת לכל פריט.

אבל בסופו של דבר, בעוד שכל העובדות הללו מייצרות נקודות שיחה במהלך מסיבת ארוחת הערב שלך, יש צלחות ווגווד מתחת לאוכל שהחברים שלך נהנים מהם זה התענוג האמיתי.

מסיבת ארוחת הערב המודרנית

קבעו כללים משלכם! לבשל משהו קל או לבקש מחברים להביא צלחת. הפוך אותו לדייט רגיל עם החברים הטובים ביותר שלך או השתמש בו כאירוע להגדלת קבוצת PAL שלך על ידי הזמנת מכרים חדשים.

התכנסות סביב שולחן עם חברים היא המקום בו השיחות הטובות ביותר מתרחשות ונעשות זיכרונות.

היינו מחוננים את מוצרי Wedgwood אבל הדעות שלנו נשארות משלנו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *