5 דברים לעשות בבית בזמן שהנסיעות שלך בהמתנה

5 דברים לעשות בבית בזמן שהנסיעות שלך בהמתנה

צפויים לתרמילאים החודש, אך בגלל התנאים הנוכחיים סביב COVID-19, בחרנו לבטל את הטיול ופשוט להישאר בבית.

ואני יודע שאנחנו לא לבד. יש הרבה נוודים דיגיטליים ופרילנסרים בחוץ שנשארים כרגע. בנוסף, בדרך כלל זה הזמן בשנה בו פיליפינים פגעו בכביש, אך רבים מאיתנו בסופו של דבר העמידו את תוכניות הנסיעות שלנו בהמתנה. אבל אם אתה הטיפוס שרואה בכל נסיגה הזדמנות לעשות משהו פרודוקטיבי, אתה בטח מנסה לשמור על רוח הנוודים שלך בחיים ולבעוט אפילו כשאתה תקוע בבית!

להלן כמה דברים הקשורים לטיולים שיכולים להעסיק אותך בזמן שאתה מחכה למפלט הבא שלך.

תכנן את הטיול הבא שלך.

אם אתה הטיפוס שבדרך כלל לא מתענג על תכנון, נצל את הצמא שלך לנסיעות ותן לו להסיע אותך!

אם כבר יש לך טיול צפוי בהמשך השנה, עיין במלונות ואטרקציות ברשת. אתה עדיין לא צריך להזמין שום דבר או לבצע רכישות, אך אתה יכול להתחיל לחקור ולבנות את מסלול הטיול שלך.

כמובן שתמיד תוכלו לבחור לדלג על תכנון ולכנף אותו. אבל אם תגיש בקשה לויזה, אתה תטייל עם ילדים וקשישים, או שאתה פשוט לא יכול להרשות לעצמך לטעות, עדיין יש צורך בהכנה מסוימת. תכנון טיול אינו משימה קלה. זה יכול לקחת הרבה זמן ומאמץ, במיוחד אם זה טיול משפחתי ואתה אחראי. אבל מכיוון שיש לך זמן עכשיו, אתה יכול להתחיל לעבוד על זה כדי שלא תצטרך לדאוג לזה כשתאריך הנסיעה יבוא לדפוק.

אם לא בחרת לאן ללכת הלאה או שעדיין אין לך תוכניות, עכשיו זה זמן נהדר להקיף את עצמך בהשראה. זה מאוד קל לעשות כי יש הרבה אותם ברשת! אני תמיד שמח לצפות בסרטי תעודה ולטיולים בטיולים כי הם נותנים לי השראה לנסוע.

תעד את היסטוריית הנסיעות שלך.

האם אתה שומר תיעוד מסודר של המסעות שלך?

אחד הדברים שהפכו את חיי להרבה יותר פשוטים בעת הגשת בקשה לויזה הוא קובץ ה- Excel הקטן הזה, בו אני מפרט את כל הטיולים שלי כולל היעדים, מטרת הביקור ותאריכי הנסיעה הספציפיים.

אם אתה מטייל תכוף, הפוך את זה יכול לקחת הרבה זמן. אבל זה מאוד נוח בטווח הרחוק.

זכור, בעת הגשת בקשה לויזה, טופס הבקשה מבקש בדרך כלל את פרטי נסיעות העבר שלך. For example, the Korean visa form has these questions:

נסעתם לקוריאה בחמש השנים האחרונות?

האם נסעת לחו”ל (מדינות שאינן קוריאה) בחמש השנים האחרונות?

לפני שיצרתי את הקובץ הזה, נהגתי לחפש את תיבת הדואר האלקטרוני שלי אחר מסלולי טיסה רק כדי לראות את תאריכי הנסיעות ולארגן את טיולי העבר שלי באופן כרונולוגי. אבל בגלל שהיה לי את זה, זה היה הרבה יותר קל. פשוט הייתי מעתיק הדבק מהקובץ הזה. במקרים מסוימים (למשל ויזה אוסטרלית, ויזה קנדית), הייתי פשוט מגיש גרסת PDF של קובץ זה.

אם יש לך את זה, כל מה שאתה צריך לעשות זה לעדכן אותו בכל פעם שיש לך טיול חדש.

על כל זה, זה פשוט מרגיש טוב לראות את כל המקומות שהיית בהם בדף אחד בלבד.

ארגן את תמונות הנסיעות שלך.

זה משהו שאני נהנה לחלוטין!

ארגון תמונות נסיעות יכול לקחת שעות במיוחד אם יש לך היסטוריית נסיעות ארוכות. עכשיו כשיש לך הרבה זמן פנוי לחלוטין, אתה יכול להשתמש בו כדי למיין את התמונות שלך.

בדרך כלל אני מתחיל ביצירת היררכיה של תיקיות – מדינה ליעד למשיכה. אחרי שארגן אותם וודא שהכל באלבום הטוב ביותר, הגיע הזמן לנקות. לעתים קרובות כשאני נוסע, אני מצלם מספר תמונות מאותו נושא/רגע מאותה זווית. כדי לשחרר מעט מקום, אני מוחק את הכפילויות האלה. אם יש לי הרבה יותר זמן, אני מעבד כמה תמונות על ידי יישום פילטרים.

זוהי גם דרך נהדרת להביט לאחור על מסעות העבר שלך. תתפלאו כמה טוב זה מרגיש לזכור ולגלות מחדש רגעים שכבר החליקו את הזיכרון שלך.

עבד מהבית כדי לממן את הטיול הבא שלך!

נסיעות הן מוטיבציה נהדרת לעבוד קשה. It provides an unforgettable escape that stays with you long after the trip is over.

יתכן שתוכל להרוויח אפילו בנוחות הבית שלך. אני יודע את זה מכיוון שהייתי בבית הרבה זמן! but it’s also possible for full-time employees! כשעשיתי את ה- 9 עד 5, לקחתי על עצמי משרות מקוונות אחרות כדי להרוויח תוספת, בה הייתי משתמש כדי לממן את הנסיעות שלי. I accepted consultancy gigs and writing projects.

If you have a skill that can be carried out at home, try to earn from it. It can be writing, editing, translating, design, photography. Or if you have lots of photos from your trips, you can open a stock photo account and sell them!

Replicate dishes from your travels.

I don’t know about you, but if there’s one thing that I am always looking forward to in any destination is the food. It’s also something that lingers on my mind way after the trip is over.

When I miss a place, I try to recreate the most marvelous dishes that graced my palate in that destination.קל למצוא מתכונים ברשת. אתה יכול אפילו למצוא מדריכי וידאו שלב אחר שלב ב- YouTube. זה תמיד אתגר שמנסה למצוא כמה מהמרכיבים אבל אתה יכול לנסות להחליף אותם בחלופות מקומיות. זה לא אותו דבר אבל זה מספיק טוב בשבילי לחיות מחדש את טיולי האוכל שלי לחו”ל.

אם אתה מרגיש שאין לך כישרון לזה, תמיד יש אוכל ואוכל פנדה! אתה יכול פשוט להעביר את המנה האהובה עליך לפתחך!

2020 • 3 • 18

הצעות נוספות ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️

פוסטים קשורים:

5 הצעות לשמירה על עורך במהלך הנסיעות

7 פריטים מטיילים לעתים קרובות שוכחים לארוז

8 טיפים פנימיים: כיצד להזמין טיסות מחיר PISO בהצלחה

האם אתה צריך להביא את כרטיס דוח האשראי שהשתמשת בו לצ’ק-אין בשדה התעופה?

האם Traveloka לגיטימי? כן! והנה 6 סיבות מדוע אנו משתמשים בזה

קידום AirAsia ו- PISO מחיר: כיצד להזמין בהצלחה

סבו פסיפיק קידום ופסו מחיר: כיצד להזמין בהצלחה

כיצד להזמין את עסקאות המילוט הטובות ביותר עם מכולת דיל

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *