15 הדברים הטובים ביותר לעשות בקלרמונט-פרנד, צרפת

15 הדברים הטובים ביותר לעשות בקלרמונט-פרנד, צרפת

האם אתה מתכנן לנסוע בקרוב לקלרמונט-פרנד, צרפת? קרא את הרעיונות שלנו למטה על הדברים לעשות בקלרמונט-פרנד עם סיורים מוצעים!

צילום מאת דייוויד לופינק CC על ידי 2.0
קלרמונט-פרנד היא עיר בצרפת. זו אחת הערים הוותיקות ביותר במדינה האמורה. זה ידוע בהיסטוריה העשירה, התרבות והרי הגעש הפופולרי שלה. וכן, בדיקת הר געש אפשרי כאן! אך אין צורך לדאוג מכיוון שהר הגעש הזה אינו פעיל. אז אם אתה יוצא לקלרמונט-פרנד, סיפקנו את הדברים שאתה חייב לעשות ולבדוק כשאתה בעיר הנהדרת הזו.

מאמרים אחרים שתוכלו לקרוא:

תוכנית נסיעות בסוף השבוע בקלרמונט-פרנד, צרפת: איך לבלות 3 ימים בקלרמונט-פרנד, צרפת

7 דברים לעשות בפריס, צרפת

15 דברים לעשות בדינארד, צרפת

הפסקות קצרות בבריטני ובנורמנדי, צפון צרפת

רעיונות לטיולים לאיטליה וצרפת

תוכן העניינים

15 דברים לעשות ולבדוק בקלרמונט, צרפת

1. הר הגעש Puy-de-Dome
2. Jardin lecoq
3. Parc Montjuzet
4. Cathedrale Notre-Dame-de-L’Assomption
5. Basilique Notre-Dame-Du-Port
6. L’Aventure מישלן
7. חוויית ASM – רוגבי L’Amperse
8. Panoramique des Domes
9. מקום דה ג’וד
10. מוזיאון היסטוריה טבעית של Musee Lecoq
11. Clermon
12. Chaine des Puys
13. סטאד מרסל-מיכלין
14. Temple de Mercure
15. פוי דה גולס
איך ללכת לקלרמונט, צרפת מבריטניה

15 דברים לעשות ולבדוק בקלרמונט, צרפת

1. הר הגעש Puy-de-Dome

צילום על ידי SumponedByFells CC על ידי 2.0
טיול להר הגעש לא פעיל זה הוא חובה! התנסו בתצוגה סנסציונית כשאתם מגיעים לפסגה. יש מוזיאון היסטורי, בתי קפה ומסעדות בחלק העליון אם אי פעם אתה רעב, אבל אתה יכול גם לקיים פיקניק עם החברים או המשפחה שלך אם אתה לא רוצה לבזבז כסף. עם זאת, אם אתה הטיפוס שאינו אוהב לטייל אבל עדיין רוצה לראות את הנוף עוצר הנשימה בחלקו העליון, יש רכבת שתעבור אותך לפסגה. לעולם אל תחמיץ את ההזדמנות לראות מה יש לאטרקציה זו לתיירים. בדוק הר הגעש Puy-de-Dome!

2. Jardin lecoq

נמאס מהקהל? מותש מהטיול שלך? הגן הזה הוא המקום הטוב ביותר עבורך לנוח. עם האווירה השלווה שלה, לעולם לא תוכל להשתבש כאן. עם הכניסה לפארק, תוכלו לראות מזרקות ופסלים. אתה בהחלט נהנה לראות הרבה פרחים וצמחים. התקרב לטבע בזמן להישאר כאן.

3. Parc Montjuzet

המקום האופטימלי לפיקניק! על ידי ללכת לכאן, תקבל את ההזדמנות לראות את הנוף הטוב ביותר של העיר קלרמונט-פרנד והר הגעש Puy-de-Dome. מוקף עצים, בהחלט תרגישו בנוח ונינוח. יש גם גני שעשועים זמינים למקרה שאתה מטייל עם ילדים. לעולם אל תחמיץ את ההזדמנות ללכת לכאן עם המשפחה או החברים שלך!

4. Cathedrale Notre-Dame-de-L’Assomption

צילום מאת גוטייה ברבה CC BY-SA 2.0
קתדרלה קלה לראייה הממוקמת במרכז העיר. הכנסייה הפופולרית הזו מוקפת במסעדות ובתי קפה. להיות המום בארכיטקטורת הסגנון הגותי שלה. באותה מידה אתה יכול להיות המום מהצבע העמום של הכנסייה הזו, אבל זה בגלל שהיא עשויה מסלעים וולקניים שחורים! ללא ספק כנסייה זו מרשימה.

5. Basilique Notre-Dame-Du-Port

צילום: פרד רומרו CC על ידי 2.0
בזיליקת רומנסקי גדולה ומרגישה. מקום נהדר לבדוק בו כפי שתראו עד כמה הכנסייה הזו מרהיבה. כשאתה נכנס פנימה, היית מרגיש במהירות את השלווה שכולם צריכים. הערעור של הארכיטקטורה שלה באמת תופס את עיני המבקרים.

סיור מוצע: מעבר מוזיאון פריז: 2, 4 או 6 ימים

6. L’Aventure מישלן

מוזיאון מצוין ואינפורמטיבי. L’Aventure מישלן יעזור לך להבין את ענף הצמיגים. התערוכות מציגות את התיעוש של הגומי ואת ההיסטוריה של החברה האמורה. ההסברים זמינים בצרפתית ובאנגלית ולכן זה מאוד נוח לתיירים שאינם מדברים צרפתים.

7. חוויית ASM – רוגבי L’Amperse

מקום נהדר לאוהבי רוגבי! מוזיאון זה מורכב ממידע רב הנוגע לתולדות הרוגבי והמועדון הכולל את השחקנים ואת הצוות. המוזיאון עצמו נראה מודרני שגם ילדים וגם מבוגרים היו נהנים ממנו. זה ממוקם ממש מעבר לרחוב מוזיאון מישלן.

8. Panoramique des Domes

זוהי רכבת מתלה חשמלית שתביא אותך לראש ה- Chaine des Puys. זו האופציה הטובה ביותר שיש לנו לאנשים שלא אוהבים לטייל אבל עדיין רוצים לחוות את הנוף המהמם בראש ההר ההיסטורי.

9. מקום דה ג’וד

צילום מאת Gérard Colombat CC על ידי 2.0
מקום נוח שנמצא באמצע העיירה. הוא גדול ויש הרבה בתי קפה, מסעדות וחנויות. תוכלו לראות גם מבנים היסטוריים ברחבי האזור, כמה רגעים שבילו במקום הזה היו מועילים לאנשים שרק רוצים לחקור את העיירה, או לצאת לקניות.

10. מוזיאון היסטוריה טבעית של Musee Lecoq

זה מוזיאון חינוכי קטן לילדים. זה משתמש ב- enull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *