10 סיבות שאהבנו את טיול הכביש שלנו בפארק הלאומי עץ יהושע עם מאזדה ארה”ב

10 סיבות שאהבנו את טיול הכביש שלנו בפארק הלאומי עץ יהושע עם מאזדה ארה”ב

הזמנו את הטיסות שלנו לקליפורניה ללא תוכניות אמיתיות, אז היה לנו מזל שיש לנו הזדמנות לצאת לטיול דרך בקליפורניה עם מאזדה וגברים שבלוגים. אספנו את מאזדה 6 החדשה בשדה התעופה של LAX ונסענו היישר לבית חברינו בסנטה ברברה, שפגשנו באיים המלדיביים כמעט שנתיים קודם לכן. אחרי שהסתובב איתם ועשינו דברים מגניבים כמו לרכוב על אופנועים ואפילו לקבל את ויזת הנישואין בבריטניה בלוס אנג’לס, יצאנו לדרך לטיול הכביש שלנו למדבר!

לאחר שראינו רק את המקום המלכותי הזה בתמונות, ידענו שאנחנו נמצאים בנסיעה פנטסטית במיזוג המדבריות מוג’אבה וקולורדו, שכל אחת מהן סובלת מערכות אקולוגיות שונות מאוד. התוצאה של איחוד זה היא נוף מנוקד בתכונות גיאולוגיות לא שגרתיות המפוסל על ידי גשם סוער ורוחות חזקות, ממוסגרות על ידי שמיים דרמטיים ואינסופיים של כוכבים. למרבה המזל נכנסנו למדבר הקשה הזה במותרות של מאזדה 6 החדשה!

סדאן מאזדה 6 מלוטש וספורטיבי הייתה המכונית המושלמת לנהיגה בכבישים החלקים והמתפתלים בקליפורניה סביב הפארק הלאומי עץ יהושע – פנוי, חד, חזק ועם זאת חסכוני ועם מגף ענק, (סליחה, תא המטען!) על כל מזוודות טיול הכביש שלנו ! הנסיעה סופר חלקה, הטיפול וההיגוי מגיב. המנוע SkyActive שקט וחלק, עד שאתה מכה במאיץ, כאשר הוא פתאום נופף לחיים ומתחיל לאכול במעלה הדרך. עם פליק של כפתור ‘הספורט’, הכמרים הושלכו למעלה, המתלה התהדק וההיגוי הפך לתגובה במיוחד לסיבובים הדוקים יותר בכבישי ההרים.

היו לנו כמה ימים מדהימים בקמפינג ונהיגה בפארק הלאומי עץ יהושע ואנחנו מצפים לעשות הרבה יותר טיולי דרך. תודה גדולה למאזדה, כוננינג וגברים שעוזרים בבלוגים שעזרו לנו להשיג את החלום הזה.

הנה עשרת הסיבות הראשונות מדוע אהבנו את טיול הכביש שלנו בפארק הלאומי עץ ג’ושוע עם מאזדה ארה”ב!

תוכן העניינים

1. קמפינג מתחת לשמיכה של כוכבים בפארק הלאומי עץ יהושע
2. השקט המוזר של ים סלטון
3. החלום המדהים של אדם אחד לבנות הר הצלה
4. אורח החיים האלטרנטיבי של עיר הלוח “מלחים”
5. ביזבות של קומונה של אמנית ישו המזרחית
6. נהיגה בכביש האייקוני 66
7. קבלת פעולה אמיתית מחוץ לכביש!
8. שיא העולם גינס מחזיק מוזיאון בננה
9. השתקפויות חוות עץ הבקבוק של אלמר
10. ביקור בנווה מדבר בחיים האמיתיים

1. קמפינג מתחת לשמיכה של כוכבים בפארק הלאומי עץ יהושע

הגענו ליעד הלילה הראשון שלנו בפארק הלאומי עץ יהושע לאחר נסיעה מדהימה במדבר בדיוק בזמן כדי להציב את האוהל שלנו כשהשמש הכתומה שוכנת מעל הסלעים מרחוק. אחרי יום נהיגה עבדנו תיאבון ענק ונהנינו מברביקיו מואר ירח (החבר’ה המגניבים של #Menwhoblog קיבלו לנו הרבה ספאם, בייקון ואוכל קמפינג בחסות חברת האוכל הורמל והגריל מגריל נפוליאון), עם הוסיפה חברה של אסטרונום שבאה לפגוש אותנו עם הטלסקופ שלו ועזרה לנו למצוא כל כך הרבה כוכבים וכוכבים בשמי הלילה האינסופיים. זה היה כל כך חזק שיכולנו אפילו להבין את כל מכתשי הירח!

2. השקט המוזר של ים סלטון

מוביל דרך הפארק הלאומי, מסלול זה לוקח אתכם דרך הרים עד שתגיעו לאגם שסביבו יושב שרידים נטושים של אתר תיירות גדול. במהלך התפתחותו נהרגו רמות המלח של האגם ורו בהדרגה עד שכל הדגים, הציפורים וחיי הצמח נהרגו וכתוצאה מכך נטישת הפרויקט. למרות שזה אולי נשמע מפחיד ועצוב, השרידים למעשה ממש יפים בניגוד מוזר לנוף העוצמתי סביבם.

3. החלום המדהים של אדם אחד לבנות הר הצלה

אחד המונומנטים העץ העץ של יהושע האיקוני ביותר הוא הר הצלה, בנייה ענקית של עץ, בוץ וקש צבועים בצבעים בהירים מרובים. זו היצירה של עשרות שנים של אדם שמצא את אלוהים והקדיש את חייו לכבוד ניסיונו באמצעות הר זה. זו נוף די סוריאליסטי, נוסע מדרך המדבר ובוחן את המעברים המוזרים והנפלאים בתוך היצירה הזו, מלאים בצבעים וצורות בין הבוץ היבש והאפור. חושש שאתה עלול לפספס את זה? רק חפשו את הצלב הלבן הענק מעל מכתבי “אלוהים הוא אהבה” המצוירים שצוירו על סלע גדול.

4. אורח החיים האלטרנטיבי של עיר הלוח “מלחים”

עיר כביכול זו היא למעשה בסיס חיל האוויר הישן כיום ביתם של אנשים רבים ובתיהם המוטוריים. נסענו לכאן בדרך מהר הצלה וראינו בתים מוטוריים רבים מעוטרים בזבל ממוחזר הפכו לאמנות פאנקי. ידוע כ”שלחים “לכולם יש סיפור מעניין לספר, רבים הם גמלאים הנמלטים ממזג האוויר החורפי הקר במקומות אחרים, ובמקביל נמנעים מעלויות החברה הרגילה. רבים פשוט נודדים בחיפוש אחר חיים עם חופש אמיתי. ללא חשמל, מים זורמים או מערכת ביוב, עליהם לסמוך על פאנלים סולאריים, מערכת ניהול פסולת משלהםnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *