מדריך טיולים של פוקוקה: מסלול טיול תקציבי, דברים לעשות

מדריך טיולים של פוקוקה: מסלול טיול תקציבי, דברים לעשות

פוקוקה הוא שמו של עיר הבירה וגם של המחוז. מדריך נסיעות זה של פוקוקה מתמקד בעיקר בעיר פוקוקה, אך כולל גם מקומות אחרים במחוז שאפשר לגשת אליהם בקלות מהבירה. זה כולל גם המלצות מלונות וטיול של פוקוקה, מסלול טיול של פוקוקה וטיפים אחרים לנסיעות.

פוקוקה היא עיר שלעתים קרובות אני מתעלמת ממנה. ואני רומז על כך שבעלי דרכים בהרבה מאחת.

אחותי מתגוררת בהירושימה כבר זמן מה. בעוד שלירושימה יש שדה תעופה משלה, הדרך הזולה ביותר להגיע לשם מהפיליפינים טסה לפוקוקה. עשיתי מסלול זה פעמים רבות עכשיו. עם זאת, במשך הזמן הארוך ביותר, התצוגה היחידה שהייתה לי על פוקוקה הייתה דרך חלון המטוס או הרכבת, מעולם לא מקרוב. פוקוקה מעולם לא היה היעד שלי, רק מקום לעבור אליו. זה עד השנה, כאשר בחרתי לעצור סוף סוף ולראות מה יש לעיר להציע.

התברר שפוקוקה טעים. ואני רומז על כך שגם בהרבה יותר מובנים מאחד.

מה מכוסה במדריך זה?

הבנת פוקוקה
הזמן הטוב ביותר לבקר בפוקוקה
איך להגיע לפוקוקאמנילה לפוקוקה
שדה התעופה של פוקואוקה לעיר סנטרבי רכבת התחתית
באוטובוס
במונית

כיס פוקוקוקה wifi
איך לעקוף את Fukuokafukuoka
הרכבת מעבר לפוקוקה + הירושימה
הרכבת מעבר לפוקוקה + ערים אחרות בקיושו
מעבר ארצי JR?

דברים לעשות בטיול אוכל Fukuokafukuoka
סיור קניות יפני מסורתי
סיור קניות ברחוב
סיור Hakata ההיסטורי

מקומות לבקר בהם בפוקואוקה מחוז נהר נהר
מקדש ננזואין ובודהא השכיבה
גן קוואצ’י ויסטריה
פארק הפרחים של האי נוקונושימה
חורבות טירת פוקוקוקה ופארק אוהורי
Canal City Hakata

היכן להישאר במלונות תקציב Fukuokatop Fukuoka מתחת ל 6000 ¥
חפש הרבה יותר מלונות פוקואוקה

מסלול דגימה של פוקוקה
שאלות נפוצות על פוקוקאוס פוקוקה בטוח?
מהי מדיניות ההפצה ביפן?
כמה זמן השהייה המומלצת בפוקוקה?
האם אני זקוק לויזה לביקור בפוקוקה?

הצעות נוספות ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️ פוסטים:

הבנת פוקוקה

אני מודה, הסיבה המשמעותית ביותר שרציתי לחקור סוף סוף ניתן לאיתור את פוקוקה בחמש אותיות: ראמן. לעזאזל. אני רוק רק לכתוב את זה. (סליחה על הדימוי הנפשי.) אבל זה נכון. ראמן, מבחינתי, הוא התרומה השנייה הגדולה ביותר ביפן לאנושות. (הבא רק לאנימה, כמובן, חה.) אני לא מבין למה לקח לי כל כך הרבה זמן לתת לפוקוקה קצת אהבה ותשומת לב.

עבור רבים, פוקוקה היא בירת ראמן של העולם ומקום הולדתם של ראמן טונקוטסו הנערץ ביותר, הידוע בזכות המרק מבוסס העצם החזיר שלו. בפוקוקה ובקיושו בכלל, טונקוטסו הוא שם נרדף לחיקאטה ראמן, על שם המחלקה המרכזית של העיר.

הקאטה הייתה עיר בפני עצמה. אולם בשנת 1889 הוא ממוזג עם השכן פוקוקה, טנג’ין של ימינו, כדי להקים בירת מחוזית גדולה יותר. כיום, האקאטה וטנג’ין הם שני המחלקות המרכיבות את מרכז העיר, שם מתרחשים רבים מהפעולה. השניים מחולקים על ידי נהר. תחנת הקאטה שומרת על שמה והיא תחנת הרכבת המרכזית בפוקוקה.

דבר אחד שגיליתי על פוקוקה הוא שלמרות שהוא ללא ספק מודרני, הוא נע בקצב עדין ובלתי פוסק. זה הופך את פוקוקה לבחירה אידיאלית עבור מטיילים העוברים ליפן לראשונה או תחנה ראשונה אידיאלית בטיול רב-עירוני ברחבי הארכיפלג.

מידע אחר שאתה צריך לדעת:

שפה: יפנית (ניהונגו). לרוב המקומיים מדברים לעיתים רחוקות אנגלית, אך לרבים מהסימנים וחומרי קידום מכירות אחרים של מטיילים יש תרגומי אנגלית.

מטבע: ין יפני (JPY, ¥). JPY 1000 הוא בסביבות 9 דולר, 7.7 אירו, SGD12.3, PHP 479 (נכון ליולי 2018).

אופני תשלום: מפעלים רבים בוחרים בתשלום במזומן, אך רבים מהם מקבלים גם עסקאות כרטיסי דוח אשראי.

מידע על חשמל: 100 וולט, 50/60 הרץ. הקלד שקעים. לתקעים שני סיכות שטוחות. סוג B משמש במקרים מסוימים אך לא כל כך נפוץ.

הזמן הטוב ביותר לבקר בפוקוקה

אוקטובר עד נובמבר, כל הדברים הנחשבים. החודשים הללו מתענגים על מזג אוויר מהנה ויבש, אידיאלי לסיור. אוקטובר הוא כאשר הטמפרטורות מתחילות לרדת לממוצע 18.8C. זה גם הכי פחות פופולרי בקרב תיירים, מה שהופך את החקר הרבה פחות מלחיץ.

גרף באדיבות הבנק העולמי
אם לא אכפת לך מהקור, גם עונת החורף היא אפשרות טובה. הטמפרטורה יכולה לצלול לממוצע 5.2C, אך היא גם רואה את רמות המשקעים הנמוכות ביותר. זו העונה השנייה העמוסה ביותר בכל הנוגע לתיירות, במיוחד מינואר-פברואר.

חודשי הקיץ של יוני-אוגוסט הם העמוסים ביותר, החמים והיקרים ביותר.

איך להגיע לפוקוקה

שדה התעופה פוקוקה (FUK) הוא השער העיקרי לעיר פוקוקה ואי קיושו בכלל. זהו שדה התעופה הרביעי העמוס ביותר ביפן (ליד חנדה, נריטה וקנסאי) ומחובר כמעט לכל שדה תעופה אחר במדינה.

מנילה לפוקוקה

The most affordable year-round fares for Manila-Fukuoka are provided by Cebu Pacific, which flies every Tuesday, Thursday, and Sunday. travel time is 3 hours, 55 minutes.

This can still go much lower when there’s a SEAT SALE. because it’s not as popular as other Japanese destinations like Osaka and Tokyo, there are typically much more promotion seats on Fukuoka flights and less competition. It’s just much simpler to snag promotion fares for Fukuoka.

Fukuoka airport to City Center

The good news is: Fukuoka airport is within the city. Hakata Station, which is the most significant and the central train station in the city, is only around 5 minutes by subway or 15 minutes by taxi. There are also a lot of hotels in the Tenjin area. Tenjin station is just 12 minutes away by subway.

The bad news is: The domestic and international terminals are housed in two separate buildings located on either side of the runway. The fastest way to reach the city center is the subway, but only the domestic terminal has a subway station.

No worries, though. There is a totally free airport bus service that ferries passengers from the international to the domestic terminal. other modes of transportation are also available to reach the city center.

By Subway

If reaching the international Terminal, you need to take the totally free shuttle bus to the domestic terminal first.

Go to Bus stop 1 and wait for a bus.

Alight at domestic terminal 2, the last stop, where the subway station is located.

Go down to the underground level and get a ticket.

Take the Kuko Line for Meinohama or Chikuzemmaebaru.

Alight at Hakata Station, which is only 2 stops away. travel time: 5 minutes. Fare: ¥260.
If you’re going to Tenjin Station, it’s 3 stops away. travel time: 12 minutes. Fare: ¥260.

באוטובוס

The bus is the most affordable way to reach the city center.

Get a ticket from a ticket machine. even if you method the manned counter, you’ll be pointed to the ticket machine.

Go to Bus stop #2.

If going to Hakata Station, ride the City Bus (Nishitetsu bus). This bus also stops in Tenjin. travel time to Hakata Station: 15-20 minutes. Fare: ¥260 (Hakata), ¥310 (Tenjin).
– If your hotel is closer to Tenjin City Hall or Canal City Hakata, go to Bus stop #4 and take the royal Bus. travel time: around 30 minutes.

במונית

Surprisingly, taking the taxi from the airport to the city center isn’t as expensive as I thought. If you’re a group of 3, this is a compelling choice, especially if you have heavy luggage in tow.

Here are the typical rates:

Fukuoka airport to Hakata Station: ¥1200

Fukuoka airport to Tenjin-minami: ¥1580

Fukuoka airport to Tenjin Station: ¥1830

Hakata station to Tenjin-minami: ¥1080

כיס פוקוקוקה wifi

Image offered by Klook
Because of the language barrier, having a good Internet connection in Fukuoka can help save you time and money. You will want this with you to get around: when navigating, using Hyperdia and Google maps, converting yen to your currency, and translating signs.

Klook’s limitless 4G LTE pocket wifi service is a convenient option because you can pick it up at Fukuoka airport and return it at practically any major airport in Japan. It also uses Softbank, which I have found to be reliable. It can also connect up to 14 devices, which implies you can split the cost with a group. here are much more bits about it:

Unlimited 4G LTE and 3G data

Wide coverage all over Japan

No deposit required

Can connect up to 14 devices

Battery life: 9 hours

Return at any other major airport in Japan (see list)

The only problem is, it sells out fast. So if you have a scheduled trip to Japan, reserve it as early as you can.

✅ check rates or RESERVE HERE

HOW TO get around FUKUOKA

Most essential traveler spots in Fukuoka are available by subway. If you’ve traveled to Japan before, you’ll have no problem exploring Fukuoka. It’s pretty much the same.

If it’s your first time in Japan, it is essential to be familiar with how to use the train. One thing that has proven helpful to me again and again is Hyperdia. It’s a web-based search engine that would tell you train schedules and routes instantly. just make sure you know the nearest train station to your destination and let Hyperdia do the rest.

Don’t worry. In the places to visit (Things to Do) section below, I’m indicating the station closest to each attraction.

For much more information on how to use Hyperdia and Japan’s train system, read: how TO use HYPERDIA.

Fukuoka Passes

If you’re staying within Fukuoka City only and you’re taking public transportation multiple times a day, get one of the following passes:

Fukuoka traveler City Pass, which will enable you limitless rides on buses, trains, and subways around the city (except Nishitetsu Train). Valid for 1 day. Price: ¥820 for adults and ¥410 for children.

1-Day subway Pass, which will allow you limitless rides on any Fukuoka City subway routes (Kuko Line, Hakozaki Line, and Nanakuma Line). subway only, buses excluded. Valid only for 1 day, on the day of purchase. Price: ¥620 for adults and ¥310 for children.

2-Dayמעבר הרכבת התחתית, שתאפשר לך טרמפים ללא גבולות בכל מסלולי הרכבת התחתית של פוקוקאקה (קו קוקו, קו חקוזאקי וקו ננאקומה). הרכבת התחתית בלבד, אוטובוסים לא נכללו. תקף במשך יומיים החל מיום השימוש הראשון. מחיר: 720 ¥ למבוגרים ו- 360 ¥ לילדים.

שימו לב שאלו אינם תקפים בקווי JR.

אם אתה חושב שאף אחד מהמעברים האלה לא מיועד לך, אך אינך רוצה ליפול בתור או לקבל כרטיס בכל פעם שאתה משתמש בתחבורה ציבורית, אתה יכול להשתמש במקום במקום. Hayakaken הוא כרטיס IC הדומה ל- ICOCA, SUICA או PASMO. כל שעליך לעשות הוא לרחף את הכרטיס עם הכניסה לתחנת הרכבת התחתית או לאוטובוס ואתה טוב ללכת.

כל המעברים הללו זמינים במקומות הבאים בין היתר:

מרכז המידע של מטייל תחנת הקאטה

מסופי אוטובוס שדה תעופה פוקוקה ושולחן מידע

דלפק המידע הכללי של הטרמינל הבינלאומי של האקטה

מרכז המידע של Tenjin Traveller

הרכבת מעבר לפוקוקה + הירושימה

אם אתם מתכננים לחקור יעדים מרובים עם מחוז הירושימה ומחוז ימגוצ’י ולהיכנס דרך פוקוקה, קחו בחשבון את מעבר אזור JR Hiroshima Yamaguchi. זה יאפשר לך לקבל גישה בלתי מוגבלת לרכבות JR המיועדות (כולל שינקנסן) וקווי אוטובוס בתוך הירושימה וימאגוצ’י. זה מכסה גם את שינקנסן רוכב אל פוקוקה (Hakata) וממנה לרכיבה על מעבורת למיאג’ימה.

אם הטיול שלך הוא 5 ימים בלבד, זו עסקה טובה. השינקנסן רוכב מתחנת האקאטה (פוקוקה) להירושימה בלבד הוא כבר מעל 8000 ¥, דרך אחת. אבל מעבר זה עולה רק 11,000 ¥ וזה נותן לך הרבה יותר.

מחיר: 11,000 ¥
תוקף: 5 ימים

✅ שמור מעבר מוזל!

הרכבת מעבר לפוקוקה + ערים אחרות בקיושו

אם אתם מתכננים לנסוע למספר יעדים באי קיושו מלבד פוקוקוקה סיטי, יתכן שיהיה חכם לקבל מעבר מסילה של JR Kyushu. ישנם 3 סוגים זמינים: מעבר דרום קיושו, מעבר קיושו הצפוני ומעבר הרכבת של קיושו. רק 2 האחרונים מכסים את פוקוקה.

JR Northern Kyushu Rail Pass, המכסה את הערים הצפוניות של האי כולל פוקוקה. ניתן להשיג בגרסאות של 3 ימים ו -5 ימים.

כל מעבר הרכבת Kyushu, המעניק לך גישה בלתי מוגבלת לרשת הרכבות JR בתוך האי, צפון ודרום כלול. ניתן להשיג בגרסאות של 3 ימים ו -5 ימים.

✅ שיעורי בדוק או שמור כאן!

מעבר ארצי JR?

אם אתה הולך לפוקוקה בלבד, אינך צריך מעבר JR. זה רק למי שיעשה מסעות מרובים למרחקים ארוכים.

מתי חכם לרכוש מעבר JR? אם אתה הולך למספר ערים ביפן ואתה נשאר לפחות 7 ימים. אם לוח הזמנים שלך הרבה יותר כזה, רכוש מעבר לפני הטיול שלך. קלוק מספק את מעברי ה- JR הזולים ביותר שיש. אם אתה גר בפיליפינים, המעבר יועבר לך בעוד 7 ימים.

✅ בדוק את שיעורי מעבר JR כאן

דברים לעשות בפוקוקה

קל לחקור את פוקוקה, וניתן לגשת לאטרקציות רבות בסגנון DIY. עם זאת, זה יהיה נהדר אם תצטרף לטיולים מודרכים ברכישה כדי לקבל הבנה טובה יותר והערכה רבה יותר של כל עצירה במקום רק לנקוט בזה.

קבלת מדריך מרמזת על מידע רב יותר לא רק על ההיסטוריה של המקומות בהם אתם מבקרים, אלא גם תובנות על דרך החיים בעיר.

מרבית הנסיעות מתחילות בתחנת הקאטה.

טיול אוכל של פוקואוקה

התיקו המשמעותי ביותר של פוקוקה: אוכל! פוקוקה היא בירת ראמן של העולם ומקום הולדתו של ראמן טונקוטסו טעים מאוד!

נוסף על כך, בעוד ששאר יפן אינה גדולה באוכל רחוב, פוקוקה מחבק אותה בגדול, כפי שנראה בפופולריות של יטאי כאן.

יטאי (屋台) הוא עגלת אוכל ניידת או מעמד המוצב על המדרכה. It typically opens in the early evening and closes in early morning. much more than half of all the yatai in Japan can be found in Fukuoka. many of them sell ramen, but other stalls offer a variety of other dishes like hotpot, yakitori, and seafood. There’s even one that serves French delicacies like escargot with wine!

We’ve created a separate post for it! read it here: WHERE TO eat cheap IN FUKUOKA.

סיור קניות יפני מסורתי

Image offered by Klook
Hakata has always been an eclectic trading city. numerous of the

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *