שאל את קייט: בדיוק איך אני מתכנן חופשת סקי ידידותית לתקציב?

שאל את קייט: בדיוק איך אני מתכנן חופשת סקי ידידותית לתקציב?

קייט הרפתקנית מכילה קישורי סניפים. אם תבצע רכישה עם קישורים אלה, אני אביא פיצוי ללא כל הוצאה נוספת לך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

בדיוק בזמן לחורף, יש לנו דאגה בדיוק כיצד לבצע חופשות סקי בזול!

היי קייט!

רציתי לשאול אם יש לך עצות כלשהן לגבי חופשות סקי ידידותיות לתקציב עבור עשרים-תאים. סקי הוא ההפך מפעילות נסיעות מבחינה פרוטה כמו גם תהיתי אם הצלחת לעשות כל סוג של סקי במהלך מסעותיך בתקציב?

תודה!

חופשות סקי בהחלט יכולות להיות יקרות, במיוחד כשאתה בשנות העשרים שלך כמו גם לחיות בשכר בכניסה. אבל עם כמה טיפים, אתה יכול להוריד את הוצאות חופשת הסקי באופן משמעותי. הנה מה שאני מציע לך לעשות:

בחר בסוג לא מסורתי של לינה. לינה היא בדרך כלל העלות הגדולה ביותר של טיול – כמו גם זה גם איפה אתה יכול לחסוך הכי הרבה כסף.

האמנת אי פעם להחלפת בתים? מה עם ישיבה בבית? בשני המקרים אתה יכול להישאר בחינם. בדוק את חילופי הבית כמו גם ביתי מהימנים כדי להתחיל. קחו בחשבון שהסיכויים הטובים ביותר נוטים ללכת מהר מאוד.

ללינה לא מסורתית יותר, בדוק את Airbnb, Roomorama או Wimdu. אתה יכול להשכיר חלל או בית או דירה שלמה. המרכיב הבודד ביותר של קבלת מיקום עם אזור מטבח הוא שתוכלו לבשל ארוחות משלכם – מה שיחסוך אתכם עוד יותר!

בחר חלופה משתלמת ליעד בולט. לעתים קרובות מאוד תוכלו לגלות אתרי סקי זולים בהרבה תוך שעתיים של היעדים הבולטים ביותר.

במקום שריקה, מדוע לא לנסות את Squamish? במקום פארק סיטי, נסה במקום זאת את אוגדן. באירופה, בחר במדינה בה הכסף שלך הולך רחוק יותר וגם הימנע משוויץ כמו גם מצרפת לטובת סלובקיה או פולין.

אל תצליחו לזכור שאתה בשנות העשרים לחייך – אתה לא צריך להתקיים אותו כמו סלבריטאי. אתה יכול ללכת לאספן לאחר שתכין את המיליון הראשון שלך.

לך בעונת הכתפיים. סנובורד באפריל עשוי להיות לא מה שעשית בראש, אולם תחילת העונה או סוף העונה תהיה כאשר אתה יכול לגלות את השיעורים הנמוכים ביותר בכל הלוח. זה יהיה הרבה פחות צפוף גם במורדות!

עשו את המחקר שלכם כאן. בחלק מהיעדים יש עונות ארוכות בהרבה מאחרים. (זה לא זול, עם זאת אתה באמת יכול לגלוש ביולי באינסברוק!)

השתמש במיילים של חברות תעופה כדי לטוס בחינם או בזול. בשנה האחרונה, בסופו של דבר הייתי מודע הרבה יותר למיילים של חברות תעופה כמו גם הצד הזה של הנסיעות הוא גם מעניין וגם ממכר! אם אתה טס מקומי בארה”ב או בקנדה, או בתוך אירופה, הטבת הרשמה לכרטיסי אשראי יחידה יכולה לשלם עבור טיסה הלוך ושוב. בדוק את הבחור של הנקודות כמו גם את קרטל פריצת הנסיעות.

עם סיבוב סיביות כזה, אתה יכול להוריד את הוצאות חופשת הסקי באופן דרמטי. באשר לי, אתה מבין שאני חורף -פובי – כמו גם סביר להניח כי סביר להניח לבלות חופשת סקי כזו:

תגלו אותי מתחת לקלעי האיילים. הרבה קליפות איילים.

יש לך שאלת נסיעה? שלח דוא”ל לדאגות הנסיעות שלך לקייט [at] adventurouskate [dot com] עם הנושא “שאל את קייט” כמו גם שלך עשוי להיות מוצג באתר!

קבל עדכוני דוא”ל מ- Katenever מתגעגע לפוסט. בטל את המנוי בכל עת!

שם פרטי שם פרטי
שם משפחה
הדוא”ל שלך בדוא”ל שלך
שלח

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *