חינוך ג’ין, מבקרים כמו גם בונדי ביץ ‘

חינוך ג’ין, מבקרים כמו גם בונדי ביץ ‘

יש לי וידוי לעשות. השבוע ראיתי את סרט הלגו. זה לא היה הרעיון שלי, עם זאת עדיין לא יכולתי להפסיק לצפות בו. זה חייב להיות הסרט הכי משולש שראיתי אי פעם. זה מטורף! אני מתנצל בקידום אם הפוסט הזה קצת מוזר. האשים את זה על הלומובי.

ראית את המוח הזה בלגן של סרט? כמה זמן היית צריך לבזבז בטיפול אחרי?

איזו שיטה להתחיל בשבוע עבודה. אני נמצא ברוק – קצת בר בראש גוש משרדים בעיר. כן, זו ארוחת הצהריים של יום שני, כמו גם אכן מדובר בנגרוני. עם זאת, הכל חלק מהשיחה המצטיינת שמספקת היסטוריון האלכוהול כמו גם מזקקה מאסטר ב- SIPSMITH: ג’ארד. אתה יכול פשוט לראות אותו שם ברקע אוחז במיקרופון.

הנגרוני הזה הוא הטוב ביותר שהיה לי אי פעם – אני לא יכול לחכות לחזור לעוד אחד – עם זאת החומר שג’ארד אמר לנו שזה מדהים. הוא מבין כל כך כמו שהוא כל כך מעניין. אני יכול להקשיב לו לשוחח על אלכוהול כל היום. הוא גם מזכיר לי הרבה מאוד ג’ף ברידג’ס!

ארוחת הבוקר שלי הבוקר עוסקת באפשרות ארוחת הבוקר המועדפת עלי על בסיס BACON שאני יכולה להאמין בה. זה יתגלה בשתי ביצים נהדרות בסורי הילס כמו גם יצירת אמנות. הארוחה נקראת ‘עזים על טוסט’ מהסיבה הקלה שזו גבינת עזים על כיכר דובדבן חמוץ קלוי. כמו כן, זה ריסק אגוזי מלך, טפטוף דבש כמו גם חצי תפוח פריך חתוך.

אני אוהב את המנה הזו. ניסיתי עם זה צד של בייקון כשכל זאת פשוט לא עבד. הייתי המום. בייקון – לא לבחור משהו? יתכן שזה הרבה יותר כמו עזים על טוסט שלא בוחרים בבייקון … כן, זה נראה הרבה יותר ניתן לשמירה!

גברת רומנטיקה כמו גם אני כל כך נרגשת. החברים שלנו מסן דייגו – מונה כמו גם ברנדן – נמצאים כאן מבקרים. גם הם נשארים איתנו, ולכן אנו שמחים באמת להיות עולים איתם הרבה יותר זמן. לבקשת מונה עברנו טיול מהיר עם ה- QVB, הבניין המועדף עליה בסידני. אני יכול לראות מאיפה היא באה. זה אמור להיות אחד ממרכזי הקניות הקונים היפים ביותר בסביבה.

לארוחת הערב הלילה, כולנו בוטנאי בקירריברי. דיברנו על זה כמה פעמים אחרות בעבר, כמו גם אני מאמין שזה ראוי לקצת הרבה יותר צעקה. זה מקום קצת מדהים, כמו גם המשקאות כמו גם האוכל הם נהדרים.

מונה כמו גם ברדן הביאו עימם מקליפורניה שריד של ימי קדם! לא יכולנו לסייע לזה – היינו צריכים להשוות בין שני הטלפונים האלה. גברת רומנטיקה היא זו מימין, אולם מונה משמאל יש חיי סוללה ארוכים בהרבה! נראה עכשיו לא שגרתי להאמין שהשתמשנו בטלפונים ממש כאלה (והאמינו שהם שיא הטכנולוגיה) לפני מספר שנים.

מונה טבעה עליו טקסטים קודם לכן כמו גם לחיצה על לחיצה על לחיצה על הכפתורים באמת החזירה אותי!

אנו נמצאים היום ביום חמישי עם זריקה מאיתנו במילאנו בשנה שעברה. זה חלק מהפרסום שלנו בערך 10 דברים מובילים להופיע במילאנו. זו עיר יפה ומעניינת כמו גם שווה ביקור.

אנחנו יוצאים לכמה משקאות כמו גם ארוחת ערב הלילה. איכשהו אנחנו בסופו של דבר בהינקי דינקס בדרלינגהרסט. זה מיקום די מדהים – Diner Diner Vs Bar של שנות ה -50. זה מבצעים נהדרים של כיף כמו גם המשקאות מצוינים. וודא שאתה מקפיץ את הראש אם אתה באזור.

גברת רומנטיקה מצלמת כמה צילומי יופי של הרגע האחרון ב’סטודיו הבית ‘שלנו’ (LOL) עם שרה-מאי היפה מ- MakeUputopia.com. גברת R מנצלת את המרב מהזמן הזה איתה לפני שהיא כמו גם היא מזויפת, פט פאט הגדולה הגדולה שלה על משק הבית על ים במשך זמן מה. הם עוברים להולנד, שנראה מדהים. אנחנו לא יכולים לחכות ללכת טוב כמו ללכת אליהם.

בכל אופן, התחלתי להסתובב עם מר אוטופיה לזמן מה, אז עשיתי את השיטה שלי כאן לבונדי ביץ ‘כדי להדביק בן זוג נהדר שלי כמו גם אחיו שלא ראיתי בעידנים. זה גם ערב העיר לגלוש במירוץ, כך שבונדי הוא כוורת פעילות כרגע. זה אחד מאותם ימי החורף המצטיינים של סידני שזה פשוט אידיאלי לקפה וגם לטייל לאורך החוף.

וההתבוננות באנשים כיום אפילו הרבה יותר טובה ממה שהיא בדרך כלל!

הערב, גברת רומנטיקה כמו גם אני, כמו גם מונה, ברנדן, כמו גם אחיזת החברים שלהם מכל רחבי העולם, התכנסו בבר אופרה למשקאות כמו גם לחגיגות. נראה כי השמיים קיבלו גם את ההזמנה שלנו, כמו גם על הלבוש הטוב ביותר שלו. איך זה לתצוגה? מדהים, לא?

הבוקר, גברת רומנטיקה נמצאת בשטח אלכסנדריה-אזור קפה מובהק במיוחד-למדינה בארות הוגן האחרונות לשרה-מאי, כמו גם לפט לפני שהם נשלחים להולנד. המזל הטוב ביותר, החברים שלי. נראה אותך בקרוב.

האם ביקרת בשטח? כמה זמן חיכית לקפה? ראית את סרט הלגו? כמה זמן נמשכו הסיוטים? ספר לנו בתגובות!

תמונות מאת מר כמו גם גברת רומנטיקה דרך אינסטגרם: @mrandmrרומנטיקה, @HairRomance כמו גם של התוכנית @AngryBastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *