כיצד לאזור סיגר קובני מזויף

כיצד לאזור סיגר קובני מזויף

רכישת סיגר קובני אמיתי צריכה להיות כיף רב – במיוחד כשאתה בקובה. עם זאת, כל כך חיוני להבין בדיוק כיצד לשים סיגר מזויף. הנה ההצעות שלנו לאיתור סיגרים מזויפים.

סיגרים קובניים הם הסיגרים הטובים ביותר בעולם. אם לצטט איש מקצוע של סיגרים קובני שדיברנו איתו כשהיינו שם: אפילו סיגרים קובניים בקצב שלישי יחשבו על ברמה עולמית בכל מקום אחר.

הם הייצוא הידוע הרבים של קובה כמו גם אחד המזכרות הטובות ביותר שתוכלו לרכוש כשאתם מטיילים בקובה.

ועישון סיגר משובח בעבודת יד, שצריך לחשוב באמת על יצירת אמנות, הוא אכן דבר פנטסטי.

עם זאת, כשאתה רוכש סיגר – במיוחד אם זה ממיקום אתה לא יכול להבטיח שהוא אותנטי – אתה דרישה להבין מה לחפש כדי לזייף.

מהו סיגר מזויף?

ישנם שני סוגים של סיגר מזויף.

בקובה יש סיגרים ‘חקלאיים’ העישונים, הם בעבודת יד המשתמשת בטבק בדרגת סיגרים, אולם עם אחת מתוויות הבית של סיגריות שהושמו עליהן.

גרוע מזה, יש ‘סיגרים’ שנראים אמיתיים, אולם הם עשויים מעלה בננה מגולגל או מספר דברים שונים כדי לגרום לך להאמין שהם סיגרים מתאימים.

מחוץ לקובה, אתם עשויים לגלות סיגרים שנראים בעסקה האמיתית, אולם הם רק סיגרים נחותים מאזורים אחרים בעולם עם תווית סיגרים קובנית המונחת עליהם כדי להערים עליכם.

החוויה שלנו בסיגרים מזויפים

למרבה המזל, מעולם לא רכשתי סיגר מזויף, אם כי סיפקתי פעם אחת בבר בהוואנה פעם. הברמן הצהיר שהסיגרים היו אמיתיים – אפילו היו להם צווארוני מונטקריסטו – כמו גם היו ‘מיוחדים’. הם היו בקופסת עץ ישנה ששמר מאחורי הבר כמו גם היו כל כך מפושטים.

אני יכול לראות מהר מאוד בדיוק כמה הם היו מעוצבים כמו שהם היו כמו שהתוויות היו מרושלות כמו גם דעכו שאלו לא היו אמיתיים. בנוסף הברמן אמר לי שהם היו בערך 2 $ כל אחד. זו שיטה למחירים סבירים – אפילו בקובה.

רכשתי סיגרים של חקלאים.

אלה שתוכלו לראות ממש כאן הם הסיגרים של החקלאים. רכשתי את אלה מחקלאי טבק בווינאלס – אזור הטבק בקובה, שם כל בתי הסיגרים הטובים ביותר מקפידים את הטבק שלהם.

החקלאים אף פעם לא מעמידים פנים שהסיגרים האלה הם משהו עם זאת הם: סיגרים שהם הכינו את עצמם עם הטבק שלהם. עם זאת, מדובר בדוגמאות נהדרות למה שאנחנו מדברים עליהם.

איך לאזור סיגר קובני מזויף

כובע מחובר גרוע

הכובע הוא חתיכת עלה טבק קטן שמודבק בצורה הטובה ביותר בסוף תהליך ייצור הסיגרים. זהו המגע הסופי המלא כמו גם כאשר רולרי המומחים עושים זאת, זה מושלם.

אם הכובע אינו ישר, ענק כל כך או אינו תקוע בכל השיטה, הוא מזויף.

צורה וונקי

סיגרים מגולגלים מקצועיים הולכים עם כמה בדיקות נרחבות בסדנה לפני שהם מגיעים לשום מקום ליד הדלת. אם סיגר לא מת ישר, הוא יידחה. אם זה גם מתפוגג הרבה, זה גם יעלה בערימת הירידה.

פערים בכף הרגל

כף הרגל של הסיגר – הקטע שאתה מדליק – צריך להיראות כמו חתך רוחב של קדברי מסובב פתית. אתה צריך להיות מסוגל לראות בדיוק איך המילוי נחבץ כמו גם ארוז כשהגלגל הכין אותו.

אם ישנם סוגים של פערים, חורים או חתיכות ענק של טבק למראה וודי, סביר להניח שזה מזויף. הגלילים מקפידים על קפידה על הקפדה על המילוי עקבי. אם זה לא, הסיגר לא יעשן כמו שצריך.

עטיפה רחבה, מרופטת או מעוצבת בצורה לא טובה

העטיפה היא עלה יחיד של טבק שעובר סביב החלק החיצוני של הסיגר כמו גם מחזיק במילוי כמו גם בקלסר. העטיפה צריכה להיות חלק, צבע אחיד מעט מבריק, כמו גם מתאים מסודרים כמו גם הדוקים לסיגר.

העוזבים הגלילים משתמשים עבור העטיפות עוברות עם בדיקות מחמירות הרבה יותר מאשר החלקים האחרים של סיגר, כך שהם צריכים להיות מושלמים. אם העטיפה נראית רופפת או עשויה בצורה לא טובה, זה עשוי להיות סיגר מזויף.

תחושה רופפת או רכה במיוחד לגוף

תן לסיגר סחיטה עדינה. אם יש גם הרבה לספק בין האצבע כמו גם את האגודל, סביר להניח שיש מרחב במילוי, מה שמרמז על הסיגר ככל הנראה לא התגלגל על ​​ידי איש מקצוע. חלק מהסיגרים מתגלגלים חזק יותר מאחרים כחלק מהמותג שלהם, כך שאם יש לך כמה אתה יכול לבדוק, השווה אותם. אם כולם רופפים, זה יכול להיות פשוט הסגנון של אותו סיגר.

זול מדי

בואו נתמודד עם זה, סיגרים אינם סבירים – אפילו בקובה. אם העלות נמוכה מאוד ממה שציפית לשלם או ממה שראית בחנויות, סביר להניח שהם מזויפים. ככל שהקריאה עוברת: אם זה נראה נהדר להיות נכון, סביר להניח שזה כן.

הצווארון אינו צבע ישיר או דהוי

בדוק את הצווארון – התווית שמסתובבת בסיגר. אם זה דהוי, מנוסה או נראה קצת ‘מיוצר בעבודת יד’ (זה החלק היחיד בסיגר שנעשה על ידי מכונה), סביר להניח שזה מזויףסִיגָר. חפשו צווארונים שנראים מעט מקומטים או משתמשים בהם-הזייפנים בדרך כלל משתמשים מחדש בצווארונים ישנים.

אז אם אתה בקובה כמו גם מישהו מספק לך סיגרים בר השגה ברחוב או מספר לך על ‘שיתוף פעולה’ בבית סביב הפינה, על פי כל המרמזות יש להסתכל, עם זאת היו מוכנים לגלות רק זיופים.

אתה צריך גם לבדוק את המדריכים האחרים שלנו על סיגרים:

9 הצעות בדיוק כיצד לבחור סיגר

האם הסיגר שלך עובש כמו גם אתה יכול לעשן אותו?

ספריית סיפורי הסיגרים שלנו כמו גם מדריכים

ואם אתה פונה לקובה, אתה צריך בהחלט לבדוק את מסלול הסיגרים טיול יום ההרפתקאות קובני.

האם היו לך סוג של חוויות של הצעת סיגרים מזויפים בקובה או בכל מקום אחר? האם יש לך סוג של הצעות אחרות להוסיף לאיתור סיגר מזויף? ספר לנו בתגובות!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *