פוסט אורח: אני ג’יין. אתה טרזן?

פוסט אורח: אני ג’יין. אתה טרזן?

פוסט האורח שלנו השבוע הוא של ג’יל מ. רוהרבך, סופר נסיעות של מחלקת הפארקים והתיירות בארקנסו.

לעבור דרך חופת יער כמו טרזן היה משהו שקשרתי לטלוויזיה עד לא מזמן כשמצאתי את עצמי על פלטפורמת עץ בגובה 35 מטרים עם חבל ביד מוכנה לקפוץ ולנדנד יותר מאורך באולינג לרשת גדולה ו האם אוכל לעשות זאת?

אתה יכול? גלה על ידי ביקור ב- Loco Ropes, מסלול אתגר של Ropes שנמצא בפארק מדינת סנטר סנטר אוזארק במאונטיין נוף. אטרקציה חדשה זו נפתחה לקהל ב -30 באוקטובר.

“אנחנו פארק ההרפתקאות הראשון של Treetop בארקנסו,” אמרה ג’ודי קוקס, מנהלת Loco Ropes. “זה כמו גן שעשועים בעצים.”

בעלי ואני היינו להוטים לנסות לחבלים לוקו, ואני לא מגזים כשאני אומר לך שזה היה יותר כיף מאשר להשיג הכל ברשימת המשאלות שלך בבוקר חג המולד.

מה זה שהופך את ערבוב פחד בריא עם התרגשות כל כך כיף? Loco Ropes עשה זאת בצורה מושלמת עם קו ה- ZIP שלו ושלושה קורסים של חבלים.

קו החזיר המעופף, קו הרוכסן ממגדל בגובה 30 מטר הוא 300 רגל. ואז, מערכת עגלה מושכת אותך לאחור לתצפית איטית יותר של החופה וקרקע סביבך. זו פנורמה בשלה עם עלווה בסתיו כרגע.

שלושת קורסי החבלים מורכבים מיותר מ -30 אלמנטים. חלקם מאתגרים יותר נפשית, חלקם פיזיים. איזון וזריזות ממלאים תפקיד חשוב יותר מאשר בראון. כדי לתת לך מושג מה אתה פונה, תמונה הולכת עם קרש עץ עבה, כמו מתעמלת על קרן איזון. קל מספיק. עכשיו דמיין את הקורה שנחתכת לקטעים התלויים כמו חבל מתנדנד מכבל. לעבור מאחד לשני כשהם מתנדנדים כדי להגיע לעץ הבא. שניים מהקשים ביותר עבורי היו המראה הפשוט ביותר – חבלים נמתחים בצורת X וכפול X. נפלתי על ה- X הכפול. רתמת הבטיחות החזיקה אותי בבטחה בזמן שחזרתי על דרכי והתחלתי שוב.

לכל קורסי החבלים יש מערכת Belay רציפה. שניים הם ידיים ואחד לא.

Loco Line 1 הוא הקל ביותר. אתה מצמיד את רתמת הבטיחות שלך על כבל התקורה באמצעות עגלת קו מיקוד. אתה אף פעם לא מתפרק, פשוט התגלגל לאורך הקו עד הסוף כשאתה מאזן ומתמר את הקורס. החלק הכי מגניב הוא שמדובר בקו טנדם, המאפשר לשני אנשים ללכת יחד.

“רציתי שהסבא והסבא הזה יגיע עם הנכד ההוא או המורה עם התלמיד,” הסביר קוקס. כבר הגעתי לילד שלי בן שמונה כדי ללכת איתי לקו 1. אני לא יכול לחכות לראות את המראה בעיניו כשאנחנו מתחילים כמו בסוף.

Loco Fines 2 ו -3 דורשים מכם לחתוך ולבטל את עצמכם בכל פלטפורמת עץ כדי לעבור מאלמנט קורס אחד למשנהו. אתה משתמש בקרבינר כפול שתוכנן כך שלעולם לא תוכל לפרוק מקו כבלים אחד מבלי שנחתך לאחר. זוהי מערכת בטיפוחית ומוסיפה לכיף.

בעוד שרתמת הבטיחות נמצאת שם כדי לתפוס אותך, החוויה עדיין נותנת תחושת סכנה מוגברת. “כולנו חושקים בהרפתקה בחיינו,” אמר קוקס. היא הוסיפה כי מסלול החבלים “מוציא אותנו מאזור הנוחות שלנו וזה כאשר אנו צומחים.”

אני גאה לומר שגדלתי, החל מרגע שנתתי לפחד לפנות לאמון של הציוד והפיל את פלטפורמת העץ כדי להתנדנד כמו טרזן. ההתרגשות המונעת על ידי אדרנלין השתנתה לתחושת הישג גדולה. לי ג’יין! ומתברר שבעלי עושה טרזן נהדר למרות החשש שלו לגבהים.

קוקס אמר שגובה הוא מה שבדרך כלל מגיע לרוב האנשים. האלמנט הגבוה ביותר במסלול הוא 65 מטר מעל האדמה. ההרפתקה האווירית יכולה להיעשות בכל הגילאים. היו זוג בשנות ה -60 לחייהם שעשו די טוב כשהייתי שם. בין אם כחוויית בניית צוות קבוצתי או בקפדנות על בסיס פנאי, קוקס אמר “אתה הולך להתרחק להרגיש טוב עם עצמך.”

Loco Ropes מציע אטרקציה חדשה זו באמצעות שותפות עם פארקים של ארקנסו. קוקס, המתגוררת בבטסוויל ויש לה שני בנים, אמרה שהיא רוצה משהו נוסף למבוגרים צעירים לעשות והחלה לחקור אפשרויות. היא התאהבה ברעיון של מסלול חבלים וחשבה במקור לאתר אותו בבטסוויל. “אבל הבנתי שהיא זקוקה לעיירה תיירותית, אז חשבתי אוטומטית על Mountain View,” הסביר קוקס.

Mountain View ידוע ביופיו, בהזדמנויות הדיג, באמנות, במוזיקה בכיכר, במערות בלנצ’ארד ספרינגס, ופארק סנטר סנטר של אוזארק. “אנו מעודדים את המבקרים לנצל את המרכז העממי של אוזארק בזמן שהם כאן”, הוסיף קוקס. במרכז יש לינה, מסעדה, כפר אמנים עממיים והופעות.

אם אתה הולך:
הזמינו. אתה יכול להתקשר 870-269-6566 או להזמין באופן מקוון. הם ינסו להשתלב בהליכה, אך אין שום ערובה. חשבו על זה כמו זמני טי במגרש גולף. האטרקציה פתוחה בין השעות 10:00 עד 17:00. ביום שני, חמישי, שישי, שבת וראשון.

העלות עבור החזיר המעופף בלבד היא 7.50 $. אין צורך בהזמנות לקו ה- zip.

קורסי החבל מוצעים ב- Tnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *