6 יעדים לטיול דרכים של אריזונה רוח רפאים

6 יעדים לטיול דרכים של אריזונה רוח רפאים

כאשר אנשים מאמינים על עיירות רפאים באריזונה, טומבסטון כמו גם על קרב הירי הידוע ב- O.K. קורל הוא ככל הנראה אחד הדברים הראשונים הנוגעים למוח. עם זאת, האמת היא ש”העיירה שקשה למות כל כך “עדיין מאוכלסת היטב-מה שלא מדויק אותה כעיירה רפאים-כמו גם זו אטרקציה לטייל לוהטת לאזור, שאינו ‘. אני מעודכן את החוויה שאתה רוצה מביקור בעיירה רפאים.

ניסיון אמיתי טמון בבדיקת כמה מעיירות הרפאים באריזונה שנמצאות בדרך המוכה כמו גם כבר לא תפוסה באמת. בין אם אתם כבר באזור כדי להשתתף בחופשת חוות אחים ורוצים לספוג הרבה יותר מהמערב הפרוע, או פשוט עוברים עם טיול דרכים, עולה יום או יומיים (או שלושה) לעיירות הרפאים האלה יפיק מספר זיכרונות לאורך זמן בנוסף להציע הזדמנויות תמונה כפריות נהדרות.

אז מהם כמה מהטובים ביותר שאתה צריך לבדוק?

אוֹדֶם
ממוקם רק ארבעה מיילים צפונית לגבול מקסיקו, כמו גם 50 מיילים דרומית לטוסון, רובי היא פנינה היסטורית של עיירה שכדאי ללכת להציץ ב- Western Life לפני 100 שנה. הכורים נמשכו לאזור בשנת 1877, שגשוג המכרה מפעיל את האוכלוסייה כמו גם את חיי העיירה לצמוח עד המאה העשרים. עם זאת, המכרה נסגר בשנת 1940 כמו גם רובי ננטש לחלוטין עד שנת 1941.

כניסה לכניסה לרובי, אחת מעיירות הרפאים המשותפות ביותר באריזונה.

היכן להישאר:
מצא מקומות לינה ידידותיים למשפחה ליד רובי, אריזונה ממלונות קונבנציונליים להשכרת מפלט אישי:

בעיירה יש גם קצת היסטוריה מחרידה, מכיוון שהיא מקומה של המנוהנט הגדול ביותר בתולדות הדרום -מערביות לאחר שהתרחשו שלושה מקרי רצח כפולים בין 1920 כמו גם 1922. כיום, רובי מלא מספר בניינים ריקים שנשארו אחריהם כבית בית ספר כמו גם משרד פרסום, כמו גם אינדיקציות אחרות לחיים הקודמים של העיירה כמו גן שעשועים וכן ציוד כרייה.

פיירבנק

התיישב הטוב ביותר לאורך נהר סן פדרו במחוז קוצ’יז, העיירה פיירבנק התגוררה כמו גם מעשית משנת 1881 ועד שנות השבעים. מכיוון שהוא נמצא רק כמה קילומטרים ממטומבסטון, הוא שימש כתחנת רכבת כמו גם נקודת חיבור מרכזית בין שם כמו גם בשאר חלקי הארץ. בנקודת השיא שלה, רק כמאה תושבים התגוררו בפיירבנק, שירדו לאט לאורך כל השנים עד שכל מה שהיה שומם לחלוטין.

היכן להישאר:
לחץ ממש כאן כדי לגלות מקומות אירוח ידידותיים למשפחה ליד פיירבנק, אריזונה ממלונות קונבנציונליים להשכרת מפלט אישי.

זו טביעת רגל מהנה בהיסטוריה ללכת אליו כמו גם לטעום מהחיים במערב הישן. ישנם עדיין מבנים רבים לטייל סביבם כמו גם לבדוק כמו בניין ששכן את משרד הפרסום, סלון כמו גם חנות כללית, מלון ישן, בית ספר, יציב עם בית אוס, גשר רכבת כמו גם פלטפורמה , בית קברות, כמו גם בית מגורים משנות העשרים.

חקור את הבניין בפיירבנק שכאשר שכן את משרד הפרסום, סלון כמו גם חנות כללית.

תמונת הפונקציה שלמעלה מציגה כמה מהבניינים בפיירבנק שכאשר מאכלסים את משרד הפרסום, סלון כמו גם חנות כללית.

גלזון

במהלך מלחמת העולם הראשונה נולדו ייצור נחושת ביקוש גבוה כמו גם עיירות עם משאבים כאלה, כמו גלזון. נמצא רק 89 מיילים דרומית -מזרחית לטוסון, העיירה המערבית המלוכלכת והמלוכלכת הזו שגשגה במשך 39 שנים משנת 1900 עד 1939, כמו גם בתים מספר רב של בניינים ישנים שאפשר להסתכל עליהם. המבקרים יכולים לראות את חורבות הכלא, בית החולים, בית הקברות, סלון, מוסד ואזור הכרייה. למעשה, רק כמה שנים אחורה כלא שופץ למוזיאון, וזה דבר נדיר בעיירות אלה שנשארו מאחור.

היכן להישאר
לחץ ממש כאן כדי לגלות מקומות אירוח ידידותיים למשפחה ליד גלזון, אריזונה ממלונות קונבנציונליים להשכרת מפלט אישי.

ססקו

מערבית לסלע האדום באזור פינאלה נמצאת עיירת הרפאים הידועה מעט, ססקו, שנקראת על שם ראשי התיבות “חברת Southern Arizona Smelter Company”, כמו גם כאשר אזור ששירת מספר כורים. היא הוקמה בשנת 1907 כמו גם נכבשה עד תחילת שנות השלושים של המאה העשרים, כאשר רבים מבנייניו נהרסו. עם זאת, ישנם מספר חורבות שעדיין עומדות שעומדות בכיף להסתובב, כמו מלון רוקלנד הישן כמו גם הכלא של ססקו.

היכן להישאר
לחץ ממש כאן כדי לגלות מקומות אירוח ידידותיים למשפחה ליד ססקו, אריזונה, ממלונות קונבנציונליים להשכרת מפלט אישי.

פירס

כ- 27 מיילים דרומית לווילקוקס הוא פירס אחת מעיירות הרפאים ההיסטוריות הטובות ביותר באזור. כמו מספר עיירות רפאים אחרות בדרום אריזונה, פירס הוקם בשנות ה -90 של המאה ה -19, הגיע לשיא כ 20 שנה לאחר מכן, כמו גם נפטר בסוף שנות השלושים ועד תחילת שנות הארבעים.

יש מספר חורבות בפירס, כולל הכלא.

בשנת 1919 הייתה לעיירה כמו nnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *