10 דברים מדהימים לעשות בפירנצה, איטליה

10 דברים מדהימים לעשות בפירנצה, איטליה

טיול בפירנצה הוא חילום-אמת. עיר איטלקית היסטורית זו עולה על גדותיה באמנות מסורתית, ארכיטקטורה מסקרנת, נופים מדהימים, כמו גם מטבח מענג.

בין אם אתה בודק לסוף שבוע או להישאר כמה חודשים, זמנך בפירנצה בטוח יהיה בלתי נשכח. כדי להפיק את המרב מהטיול שלך, עיין ברשימה זו של דברים מדהימים לעשות בפירנצה, איטליה.

תוכן העניינים

דברים מדהימים לעשות בפירנצה, איטליה 1. הישאר ער מאוחר כמו גם נהנה מקורנטו טרי בפיאצה די סנטה קרוס
2. בקרו ב- Ponte Vecchio, הגשר הוותיק ביותר של פלורנס כמו גם הכי ציורי
3. קרא ספר או שיהיה לך פיקניק בגני בובולי
4. ראו יצירות אמנות פופולריות בגלריית Uffizi
5. להתפנק בניוקי 5 גבינה באוסטריה סנטו ספיריטו
6. צפו בזריחה (או שקיעה) מפיאזלה מיכלאנג’לו
7. קנו ליצירה טרייה ב- Mercato Centrale
8. ראה את העיר מלמעלה
9. צא לטיול יום לפיזה
10. ללכת לאיבוד, חקור, כמו גם לגלות נדדים משלך

מלונות מומלצים כותב הכותב

דברים מדהימים לעשות בפירנצה, איטליה

1. הישאר ער מאוחר כמו גם נהנה מקורנטו טרי בפיאצה די סנטה קרוס

כל לילה בסביבות השעה 02:00, הרבה אחרי שרוב פלורנס הלך לישון, מאפיות סודיות ברחבי העיר פותחות את דלתותיהן. עם היתר למכור אך ורק לבתי קפה כמו גם לעסקים אחרים, המאפיות הללו אינן אמורות לעבוד ישירות עם הצרכנים. עם זאת בשעה שתיים בבוקר, כשהם מתחילים לאפות את אצוות הבוקר, פלורנטינים מותשים מעדים לדלת האחורית של המאפיות הללו, כמו גם לקבל מאפה טרי לעטוף את הלילה שלהם.

בדוק כמה מהסיורים המדהימים כמו גם הזולים שאתה עשוי לעשות בבזיליקת סנטה קרוצ’ה.

מאפיות אלה נקראות סוד מסיבה כלשהי. מי פתוח כמו גם איפה שהם נמצאים משתנה באופן קבוע. עם זאת, השמועה היא שהאחד ש- Via Delle Brache עדיין פתוח. שמור את הקול שלך כמו גם את ה- 1 אירו שלך מוכן. ואז, עם המאפה שלך עם פיות ביד, ללכת לפיאצה די סנטה קרוצ’ה. זה רק רחוב משם, כמו גם זו דרך קסומה לסיים את הלילה שלך.

2. בקרו ב- Ponte Vecchio, הגשר הוותיק ביותר של פלורנס כמו גם הכי ציורי

יש המון גשרים שחוצים את הארנו, אולם אף אחד מהם לא בולט כמו הפונטה ווצ’יו. במהלך 1944 של הצבא הבריטי במלחמת העולם השנייה, הנאצים תכננו להרוס את כולם עם זאת אחד הגשרים המתחברים לפירנצה כדי להכריח את הצבא הבריטי לאפקט צוואר בקבוק. המיתוס הוא שהיטלר אמר למפקד “לשמור על היצירתי ביותר.” בין אם זה נכון ובין אם לא, נותר לנו עם פונטה ווצ’יו.

בדוק כמה מהסיורים המדהימים כמו גם הזולים שאתה עשוי לעשות בפונטה ווצ’יו.

התרגום המתאים ל”גשר הישן “, פונטה ווצ’יו קיים מאז 1345. הבניין הייחודי כמו גם ההיסטוריה המרתקת הופכים את הגשר הזה לעצירה טיפוסית לתיירים. החנויות לאורך תכשיטני הבית של פונטה ווצ’יו, צורפים, כמו גם סילברסמים. בין אם תבחר לקנות קניות בזמן שאתה שם, פונטה ווצ’יו הוא צורך במהלך הטיול שלך לפירנצה, איטליה.

מאמר קשור: מחפש לינה ידידותית לתקציב? עיין ברשימה האולטימטיבית שלנו של האכסניות הטובות ביותר ברחבי העולם.

3. קרא ספר או שיהיה לך פיקניק בגני בובולי

תמונה מאת דמיאן אנטוויסטל CC BY-NC 2.0
גנים אלה מהמאה ה -16 הם הגנים ההיסטוריים הגדולים ביותר באיטליה. זה פשוט לבלות יום ללכת לאיבוד כמו גם לחקור כל סנטימטר בנוף עוצר הנשימה. מגרוטואים נסתרים ועד שבילים מרופדים בעץ, ישנם אינספור מראות לראות בגני בובולי.

בדוק כמה מהסיורים המדהימים כמו גם הזולים שאתה עשוי לעשות בגני בובולי.

הוציאו את המרב מהשלום וגם שלווה המוצעת בגני בובולי על ידי בילוי קצת זמן פשוט נרגע כמו גם לקחת את הכל. יש פיקניק בחצר או לגלות מערה נעימה בה תוכלו לבדוק כמו גם לתפוס למעלה ביומן הנסיעות שלך.

מאמר קשור: דברים מדהימים לעשות ברומא, איטליה.

4. ראו יצירות אמנות פופולריות בגלריית Uffizi

שום טיול לפירנצה לא יהיה מוחלט בלי כמה יצירות אמנות מסורתיות. בעוד שהאקדמיה היא בית לדוד, האופיצי הוא בית לכל דבר אחר. ג’וטו, דה וינצ’י, רפאל, כמו גם בוטיצ’לי הם רק כמה מהאמנים הפופולריים שעבודתם מוצגת כאן. בנוסף לאמנות יוצאת הדופן, החלונות באופיצי מציעים נופים מרהיבים של הארנו.

בדוק כמה מהסיורים המדהימים כמו גם הזולים שאתה עשוי לעשות בגלריה Uffizi.

בין אם אתה מבצע בדיקה מהירה כדי לראות את ונוס מאורבינו של טיטיאן כמו גם את לידתו של בוטיצ’לי בוונוס או לבלות יום שלם בסיור ב -45 האולמות באופיזי, הגלריה הזו היא חובה לראות.

5. להתפנק בניוקי 5 גבינה באוסטריה סנטו ספיריטו

איטליה דנה באוכל הטוב ביותר בפירנצה, תנקוט בפרסום נפרד שלם (או 10 פוסטים לצורך העניין). יש כל כך הרבה מה לאכול בעיר הזו, כמו גם שרובו טעים. לומרnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *