המשיכה על Vacachen

המשיכה על Vacachen

בזכות ההתקדמות בטכנולוגיית הלוויין, המדיה החברתית, כמו גם ליישום ה- iPhone Geocaching Geocaching, Geocaching כבילוי ביתי צומח בפראות בפופולריות. כן, אתה יכול ליהנות לגלות את כל המטמון בקהילה שלך כמו גם אפילו לחיפוש אוצר בטיול יום או יומיים. עם זאת מה עם GeoCaching כסיבה לצאת לחופשה ביתית? בטיולי דרך למשפחות, אנו מתקשרים לטלפון אליו מתרחשת Vacachen ™.

המציגים אתרי נופש, פסטיבלים, ציין פארקים, כמו גם עיירות שלמות שיצרו חוויה גיאוקאצית כשיטה לבדיקת צוואר היער שלהם בפועל; העמודה החדשה ביותר שלנו תפקח מושגי Vacachen חדשים כאשר אנו חושפים אותם. הוסף תגובה אם אתה מבין כזה שפספסנו (אין ספוילרים, בבקשה). TFTC!

אתר הנופש Chaminade & Spa
מועדון הנופש והבריאות של צ’מינד יושב על 300 דונם של גבעות מתגלגלות כמו גם שטח מגוון בהרי סנטה קרוז, עם נוף פנורמי המשקיף על מפרץ מונטריי, ומספק לו את האזור המתאים כמו גם לתקן להרפתקה גיאוגרפית. Geocaching של Chaminade Resort & Spa למשקי בית יש 17 מטמון על רכוש המגורים בחיפוש כולל שמתחיל בכך שמשקי הבית מקבלים חוברת רמז המספקת רמזים להוביל משקי בית למטמון הבאים, המובננים היטב כמו גם מוסתרים על פני 100 דונם של כ- 100 דונם של הנכס. משקי בית שנשארים בחמינדה יכולים לבחור בחבילת חוויית הבית הגיאוקאצ’ינג. צרור הגיאוקאצ’ינג המוצע למשקי בית כולל השכרת הדברים הבאים: עד 4 מכשירי GPS, חוברות רמז, הוראות לחוויית הגיאוקינג וכן שעות של כיף וכתוצאה מכך חוויה בלתי נשכחת במיוחד.

מסלול גיאוקאצ’ינג באנר משוחרר בכוכבים

נתיב הגיאוקאץ ‘המנופח בכוכבים מקשר בין הרבה יותר מ -35 אתרים עם מלחמה של חיבור 1812 באזור צ’סאפק מפרץ במרילנד, וירג’יניה, כמו גם וושינגטון הבירה. העומס הגיאו-חוסן בחסות החברים הטובים של שערים צ’סאפק וכן בחברה הגיאוקצית של מרילנד, בתמיכת שירות הפארק הלאומי המנוהל על ידי הכוכבים המנוהלים על ידי הכוכבים, בנוסף לדרך ההיסטורית הלאומית, בנוסף ל- Geotrail, היה הרבה יותר מ- 4500 רואים אזוריים כמו גם לא מקומיים בכל הגילאים, עם מטבע פופולרי מאוד המוענק למטונים שרואים 20 או הרבה יותר אתרים.

מינסוטה ציין פארקים Geocaching Safari Tillife

חווית הספארי החלה! תוכנית זו לשלוש שנים תעביר אתכם ברחבי מינסוטה-תגלות את אבני החן הנסתרות של המפרט וכן לחשוף עובדות מעניינות על הפריטים המועדפים של מינסוטה. התגלה בכל דרך שהיא 72 מינסוטה מציינת פארקים, התוכנית נמשכת החל מה -2 במאי 2009 עם 2 במאי 2012. היא זמינה לכל אדם כמו גם לכולם (צעירים כמו גם ישנים, טירונים כמו גם מומחים). עשרים וחמישה מינסוטה מפרטת פארקים נחשבים על פארקי הדגמה, פאקים מיועדים במיוחד למשפחות עם מערכת GPS משלהם או צורך להשאיל מערכת ידנית בחינם. פארק Demo מוצע עם רעיונות מעשיים כמו גם מידע גיאוקאץ ‘, כמו גם תמיד מברכים על מבקרי הפארק לעצור בכל עת בשעות הפארק, כמו גם לגלות הרבה יותר על יחידות GPS כמו גם על גאוקאצ’ינג. כמו כן, פארקים הדגמה מחזיקים בסדנאות אינטראקטיביות של Geocaching 101 בדיוק כיצד להשתמש ביחידות GPS, כמו גם בדיוק כיצד תוכלו להיכלל בספארי של חיות הבר. בדוק את אתר האינטרנט של מינסוטה ציין את אתר הפארקים לקבלת פרטים כמו גם אירועים מהנים אחרים כמו גם מידע על התוכנית.

מחוז דקאטור-מורגן, ועידת אלבמה כמו גם לשכת המבקרים

ה- Decatur, Alabama CVB הצטרף לדפוס הגיאוקאצ’ינג על ידי הסתרת מספר מטמון ברחבי העיר. מפוזרים בכל אטרקציות בולטות הכוללות סיור במלחמת האזרחים, בית הקולנוע ההיסטורי של הנסיכה לאמנויות הבמה, כמו גם המרכז לאמנויות חזותיות של קרנגי, תוכלו להוריד עותק של הדרכון הגיאוקאצ’י של דקאטור מאתר האינטרנט או להרים עותק ב אדם. ראו את כל שבעת האתרים בדרכון, המסמנים כל מקום עם חותמת. כאשר הדרכון מלא החזיר אותו למשרד CVB כמו גם לקבל פרס מיוחד.

קָשׁוּר

הגיאוקאצ’ינג בחופשה הדפוס הנוכחי ביותר בחופשות הבית הוא גאוקאצ’ינג בדרך. טיולי דרך למשקי בית נמצאים עדיין בוואצ’ן כמו גם משחק בציד האוצרות החדיש ביותר במדינה.
12 בספטמבר 2010 “Geocaching”

הגיאוקאצ’ינג בחופשה הדפוס הנוכחי ביותר בחופשות הבית הוא גאוקאצ’ינג בדרך. טיולי דרך למשקי בית נמצאים עדיין בוואצ’ן כמו גם משחק בציד האוצרות החדיש ביותר במדינה.
18 באוגוסט 2010 ב”גיאוקאץ ‘”

גיאוקינג בגן אורגון המורכבים לאורך 80 דונם, כמו גם מעל 20 גנים אקדמיים כמו גם מיוחדים המרכיבים את גן אורגון בסילברטון הם 10 ציבוריים כמו גם 20 גיאוקצ’ים אישיים. גאוקאצ’ים, שהופקו כאירוע התרמה לתמיכה בפרויקט מיפוי ה- GPS של הגן, מוזמנים לגלות את כל שלושים המטמון במהלךnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *