אתה מבין שאתה נוסע זמן רב מתי …

אתה מבין שאתה נוסע זמן רב מתי …

אנחנו נוסעים כבר למעלה משלוש שנים כמו גם דבר אחד בסופו של דבר היה די ברור: כבר לא שלב אותנו! אתה קורא לזה, ראינו את זה, כמו גם ככל הנראה אפילו עשינו את זה. כמה דברים שאנו עשויים להיות לא שמחים עליהם, עם זאת, אלה חייו של תרמילאים.

אז, בלי אפילו יותר:

אתה מבין שנסעת הרבה זמן כש …

1. ג’וק מנסה לקחת את האוכל שלך כמו שאתה מאמין שהוא נורמלי.

ג’וק הוצא למעשה כמה מהאורז של ניק ביום מן הימים במלאווי, כמו גם הצהרתי די ברוגע “ניק, יש ג’וק שגנב את האורז שלך”. הוא הרחיק את הג’וק כמו גם הביא לאכול את האורז כאילו מדובר במופע טיפוסי לחלוטין.

2. אתה מתמקח על הדולר האחרון, אפילו פני.

התמקחנו על הכל: תמונות דרכון, טיולי אוטובוס, מזכרות, ארוחות, דמי כניסה, דמי מדריך, בגדים ועוד. למרות שזה אופייני להתמקח על דברים במדינות רבות, אנו עובדים גם על לא להתמקח, גם נמוכה. המאה העשויה באמת לסייע לבעל חנות.

מיקוח על מוצרים הוא חלק גדול מטיול בעולם … פשוט אל תשתלט על טוב.
3. תקלות לא שלב אותך.

ראינו הרבה יותר תקלות ממה שאכפת לנו לומר.

היינו בלוקסור בניסיון לארגן טיול משותף עם כמה תרמילאים כמו גם נהג מונית. כאשר נהג המונית פתח את דלתו, רכב אופנוע ישירות אל הדלת הנפתחת. ארבעתנו הסתכלו על הקטל כמו גם המשכנו לדבר על המסע, לא מודגש. אל תדאג, אנשים אזוריים היו שם כדי לסייע לגבר.

4. שישה אנשים באופנוע לא גורמים לך אפילו לסובב את הראש.

3,4,5, או אפילו 6 אנשים על אופנוע/טוסטוס הוא טיפוסי באסיה. הכי הרבה שראינו אי פעם על אופנוע היו 3 מבוגרים, נער אחד כמו גם שני צעירים שהוחזקו לצד בקמבודיה. חכה!

5. אתה בוחר בשירותים סקוואט.

אני מאמין ששירותים Squat מנוצלים הרבה יותר ברחבי העולם מאשר שירותים בסגנון מערבי. כמו שאתה מבין מה? כעת אנו בוחרים בהם! אין דבר גרוע יותר מאשר לשבת בשירותים ציבוריים שאחרים ישבו עליהם, מדוע לא פשוט להתנדנד מעליו? זה הרבה יותר סניטרי לדעתנו.

6. אתה מתנדנד הרבה יותר ממה שאתה יושב.

במצב זה אני לא מרמז על השירותים. כשנוסעים יש בקושי בשום מקום לשבת בזמן שאתה מחכה להובלה. כינוסנו ליד התרמילים שלנו רבים.

בשום מקום לשבת. מחכה באוטובוס עם כמה מקומיים במיאנמר
7. ישנת על רצפות מסוף טיסה הרבה יותר ממה שאתה יכול לספור.

הגיוני לבלות את הלילה בטרמינל הטיסה ולא להשיג חלל מלונות רק עד שלוש בבוקר. ישנו בשדה תעופה רב, כמו גם אני חייב לומר, בדרך כלל זה לא נוח!

רק יום בחייו של תרמילן – ישן בשדה התעופה של קואלה לומפור, מלזיה
8. אתה מבצע את “בדיקת הריח” לפני שאתה מניח בגדים.

לא רק שאנו לובשים את אותו הלבוש בדיוק כמו גם שוב על הכביש, אנו לצערי איננו מסוגלים לכבס את כל כך לעתים קרובות. בכל פעם שנשלף פיסת בגדים מקומטת ומטונפת מתרמיל שלנו, עלינו לרחוב אותו כמו גם לאמוד בין אם זה לביש או לא.

9. לעלות על מערכת הגגות של אוטובוס אינה עסקה ענקית.

למרות שזה עשוי לרעש מסוכן, זה די בסיסי באזורים באסיה כמו גם באפריקה. אין מקום בתוך האוטובוס? לעלות למעלה! FYI-מבט לענפי עץ תלויים נמוכים …

הרכיבה בחלקו העליון של ‘Bemo’ אופיינית באינדונזיה, פשוט צפה בענפים תלויים נמוכים!
10. גילוי שיער באוכל שלך בסדר.

אם שולחים אוכל בחזרה בכל פעם שגילינו שיער, באג או אפילו ציפורן בוהן (כן, ציפורן בוהן), לעולם לא נאכל! פשוט בחרו אותו כמו גם להביא.

מושך שיער נחמד, ארוך ושחור מארוחת הטופו שלנו בסין … וכן, המשכנו לאכול

11. מסע של 10 שעות הוא קצר.

בילינו כל כך הרבה שעות בהובלה, זה לא ייאמן. הגעה מנקודה ‘A “לנקודה” B “זה לא תמיד טיפה מהירה. המסע הארוך ביותר שלנו היה 42 שעות ברכבות בהודו! עכשיו אם נגלה שנסע אורכו 10 שעות, זה חושב על קצר.

התיישבות למסע רכבת ארוך בסין

12. היית חולה הרבה יותר פעמים ממה שאתה יכול לספור.

קבלת “ערימות הנילוס” האיומות, “בטן דלהי” כמו גם “יורט סקוורט” הם כולם חלק מהנסיעות לאזורים שונים בעולם. היה לנו הרעלת מזון הרבה יותר פעמים ממה שהיינו רוצים להצהיר כמו גם שהיינו חולים ברצינות כארבע פעמים. אל תזכרו לארוז את immodium…

אני לא מרגיש טוב! חולה במרוקוחייו של תרמילן הם ללא ספק מרתק! זה אולי לא נראה כל כך זוהר, עם זאת אנחנו לא תמיד נוסעים למדינות העולם השלישי בהן הדברים לעיל בדרך כלל יקרה. כך או כך, זה מייצר סיפורים פנטסטיים סביב שולחן ארוחת ערב אכסניה, כמו שהם הרגעים שאנו זוכרים רבים כשאנחנו מספרים לאנשים לחזור לבית על מסעותינו.

טוב או רע, הכל חלק מהמסע כמו שאנחנו אוהבים כל רגע בו!

מה אתה חושב? משהו להוסיף לרשימה זו? השאירו תגובה למטה!

הצהרת אחריות: עזים בכביש הן שותף באמזון כמו גם סניף עבור כמה קמעונאים אחרים. פירוש הדבר שאנו מבצעים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו וכן לרכוש מאותם קמעונאים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *