רשימת מטלות: לפני תרמילאים

רשימת מטלות: לפני תרמילאים

להבין מה צריך לעשות לפני שיצאה לדרך לטיול יכולה להיות משימה מפחידה. מלבד ההחלטה לאן ללכת, איזה סוג תרמיל אתה צריך לקנות, מה אתה צריך לארוז וכמה כסף תצטרך, יש כל כך הרבה דברים שצריך לחקור ולבדוק אותם. עיין ברשימה זו לקבלת כמה טיפים:

עדכון – עיין בפוסט האחרון שלנו משנת 2016: הכנה לטיול עולמי, רשימת הבדיקה של המטייל

התבונן במצב הפוליטי הנוכחי עבור כל מדינה. אתרים ממשלתיים בדרך כלל נוהגים להיות בעלי אבטחה וקצת פרנואידית, אך עדיין, עליכם להיות מודעים למתרחש.

גלה אם הוויזות הנדרשות לכל מדינה ניתן להשיג עם ההגעה, או אם אתה צריך להשיג אחת מראש במדינת מולדתך. אתה יכול להזמין את הוויזה שלך ישירות מלמטה או מימין לדף זה דרך Visahq, ספק הוויזה המקוון המהימן ביותר.

חקר אילו חיסונים נדרשים ו/או מומלצים. יש לתת חיסונים מסוימים היטב מראש ליציאה.

בדוק חברות ביטוח נסיעות שונות כדי למצוא אחת שעובדת עבורך. אנו משתמשים ב- WorldNomads, הם עסקה נהדרת ויש להם כיסוי טוב. אתה יכול להגיש מועמדות ישירות מעיזים על הכביש ללא תשלום נוסף עליך. החל מימין לדף זה, או בתחתית.

בדוק את דפוסי מזג האוויר עבור המדינות שאליהן אתה רוצה לנסוע. אתה לא רוצה להיות במזרח התיכון בקיץ או בנפאל בחורף!

להבין אם אתה יכול להיכנס למדינות שבחרת ביבשה, או אם תצטרך לעוף? הזמנת הטיסה או השניים הראשונים שלך לפני הזמן עלולה לחסוך לך הרבה כסף.

גלה כמה כסף תצטרך ביום/לחודש/לשנה. כלול עלויות כמו ויזות, טיסות, לינה, אוכל, תחבורה, בידור וכל דבר נוסף (צלילה, ספארי, לראות מראות יקרים וכו ‘). עיין בסגנון הנסיעות שלנו כדי לקבל מידע ופרטים על התקציב שלנו למדינות בהן היינו.

היכנס לבנק שלך ושוחח איתם על ‘חשבון בנק נסיעות/חשבון מעבר לים’. דמי משיכת כספומט מהמכונה המקומית יכולים לעלות הון כשהייתי רחוק. לכן, נוסף על כך, תרצו להימנע מכך שהבנק שלכם יגבה אתכם גם בכל משיכה. בקנדה יש ​​לנו חשבון עם TD Canada Trust. אין דמי משיכה – אם 5000 דולר נשמרים בחשבון בכל עת, אחרת, יש תשלום של 30 $ לחודש.

בדוק אם תזדקק לאישור נהג בינלאומי. יש מדינות דורשות מכך שיש לך כזו כשאתה שוכר רכב, חלקן לא.

תצטרך לבחור תרמיל שיתאים לצרכים שלך.

לאחר מכן תצטרך להכין רשימה של מה לארוז. אתה יכול לקבל כמה טיפים בדף התרמיל שלנו Essentials!

כיצד לחסוך כסף לנסיעות

לאן עלי לנסוע?

בחירת תרמיל

מה לארוז

רשימת הבדיקה של ערכת עזרה ראשונה

נוסעים כזוג

סגנון הנסיעות שלנו

מתכננים טיול עכשיו?

עזים בדרך מספקות כמה כלים פשוטים כדי לחסוך לך זמן וכסף!

הגש בקשה לביטוח הנסיעות הטוב ביותר עבור תרמילאים!
נוודים עולמיים קלים, ידידותיים לתקציב וזמינים תוך כדי תנועה! [WIDGET ID = ”טקסט -55 ″]

הצהרת אחריות: כל הזמנות, הזמנות או שירותים ששולמו באמצעות עזים בדרך לא יהיו בעלי תשלום נוסף לקוראים שלנו. הרכישה שלך אכן עוזרת לשמור על העזים בדרך דרך מכירות שותפים, ולכן אנו מודים לך על כך!

אוהב את זה? להצמיד אותו! ?

הצהרת אחריות: עזים בדרך היא מקורבת באמזון וגם שלוחה עבור כמה קמעונאים אחרים. המשמעות היא שאנחנו מרוויחים עמלות אם אתה לוחץ על קישורים בבלוג שלנו ורכישה מאותם קמעונאים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *